Results 1 to 15 of 15

Thread: Eдна Алфа 156 2,0i

  1. #1
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default Eдна Алфа 156 2,0i

    Тази кола дали някой я е гледал на живо? Няма ме десетина дена и не мога да го видя, но обявата не е нова.
    http://www.avtookazion-bg.com/index.php ... r%5B%5D%3D


    ПП Тая вечер като отворих и опаааа, снимката и данните на Алфата ги няма нещо Е това е гласността, изврякаме и ето че нещо се промени
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  2. #2

    Default

    Тая кола се продава в СофАвто повече от година...
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #3
    безделник teetrinker's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    77

    Default

    цена: 10999 ЛВ;
    и в перфектно състояние да е повече от 8-9к трудно
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD '99

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    May 2006
    Location
    Шумен
    Age
    47
    Posts
    171

    Default

    Аз съм я гледал преди повече от година и не ми хареса.
    Алфа 156 2.0 98г.-Ex , Алфа 33 1.7 8v-Ex
    Alfa 159 2.4 jtdm
    Alfa Giulia 2.0 280 AWD

  5. #5

    Default ре

    Явно колата не става
    Alfa Romeo searching progress...

  6. #6
    Старши алфист botsos's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, кв. Лозенец
    Age
    39
    Posts
    672

    Default

    Колега, 11 000 кинта за 156 '98......?! Не ти ли се струва малко множко.....
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed '00
    Alfa Romeo 155 1.7 T.S. '94
    Alfa Romeo 90 2.0 '87

  7. #7

    Default

    защо не, ако колата е добра, а това, че се продава отдавна, още преди да си купя моята съм гледал в мобилето тая

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  8. #8
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    На мен наистина ми се вижда много, но пък защо ли толкова време не я свалят тази цена? Излиза че е супер подържана примерно, това исках да разбера, ако някой я е гледал.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by fred
    На мен наистина ми се вижда много, но пък защо ли толкова време не я свалят тази цена? Излиза че е супер подържана примерно, това исках да разбера, ако някой я е гледал.
    Аз съм останал с впечатлението,че автосалоните рядко си "актуализират "цените.Цената вероятно не са я сменяли от година насам,но при интерес на място нищо чудно да няправят една корекция от околу 2000 лв.Може да звучи невероятно,но се случва.
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  10. #10
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Да, сега нямам възможност, но като имам ще мръдна да видя на място.НО пък имам един брой на автооказион или нещо от сорта, то е от юни юли, а скоро гледах един от август, все с тая цена,.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  11. #11

    Default

    Вече за 12500 има с вътр. фейслифта,колегите са прави 11к за '98?
    настояща - BMW 3er
    ex. Alfa Romeo 156 - 2006-2007
    ex. Alfa Romeo 164 - 2000 - 2005

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Pernik
    Posts
    68

    Default

    Fred приятелю сега ще ти кажа аз нещо, тази кола я гледах преди около 7-8 месеца в Софавто и е пълна барака, когато им казах, че имам интерес и искам да я видя, да и чуя гласа ми казаха че абсурд да я запалят че нещо се било прецакало в компютъра и не могат да я запалят.
    А щом е имало нещо в компютъра те сега са замазали нещо проблема и който я вземе печели БИНГО и от там на там той ще троши главата.
    Това го споделям от личен опит не от нещо друго.
    Успех
    Alfa Romeo 156 1.8 TS, 1999
    VW Passat 1.8, 1991
    Seat Leon 1.4, 2007

  13. #13
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by ADO 1982
    Fred приятелю сега ще ти кажа аз нещо, тази кола я гледах преди около 7-8 месеца в Софавто и е пълна барака, когато им казах, че имам интерес и искам да я видя, да и чуя гласа ми казаха че абсурд да я запалят че нещо се било прецакало в компютъра и не могат да я запалят.
    А щом е имало нещо в компютъра те сега са замазали нещо проблема и който я вземе печели БИНГО и от там на там той ще троши главата.
    Това го споделям от личен опит не от нещо друго.
    Успех


    Много ти благодаря Адо, исках да разбера дали има смисъл да се гледа. Благодаря и на другите колеги за мненията
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #14

    Default

    Виж тази
    Днес ходих да я гледам, но уцелих крайно неподходящ момент - точно я изкарваха от автокъщата да я "водят на гримьор", както каза човека който ме посрещна
    Хубавото беше, че докато я оглеждах, чух как я запалиха - от половин оборот, за първо палене за деня и направо не се чува как работи
    Има външни забележки по броните и по задна дясна врата, но точно тях ще оправят в следващите 4-5 дни и затова колата няма да е там.
    Другото неприятно нещо са доста дълбоко надраните джанти
    Челното стъкло не успях да го видя добре, но май имаше пукнатина, а кората на шофьорската врата стоеше раздута и няколко щипки в единия ъгъл бяха изпуснали
    кожата на седалките е добре, леко напукана, но като се има предвид, че не е мазана с нищо може и да стане по-добре ако се обработи. Кожата на волана беше добре, но кожата ск.лост беше започнала да се протрива
    Като цяло колата ми хареса, има стойка и за две минутен оглед се представи добре, имайки предвид цената
    Смятам, че ако е технически изправна, с още максимум 1000лв. инвестиция, всичко ще стане тип-топ
    Притеснява ме обаче челното стъкло, защото ако съм видял добре, пукнатината долу в ниското, няма от какво друго да се появи, освен от удар
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #15
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku
    Виж тази
    Днес ходих да я гледам, но уцелих крайно неподходящ момент - точно я изкарваха от автокъщата да я "водят на гримьор", както каза човека който ме посрещна
    Хубавото беше, че докато я оглеждах, чух как я запалиха - от половин оборот, за първо палене за деня и направо не се чува как работи
    Има външни забележки по броните и по задна дясна врата, но точно тях ще оправят в следващите 4-5 дни и затова колата няма да е там.
    Другото неприятно нещо са доста дълбоко надраните джанти
    Челното стъкло не успях да го видя добре, но май имаше пукнатина, а кората на шофьорската врата стоеше раздута и няколко щипки в единия ъгъл бяха изпуснали
    кожата на седалките е добре, леко напукана, но като се има предвид, че не е мазана с нищо може и да стане по-добре ако се обработи. Кожата на волана беше добре, но кожата ск.лост беше започнала да се протрива
    Като цяло колата ми хареса, има стойка и за две минутен оглед се представи добре, имайки предвид цената
    Смятам, че ако е технически изправна, с още максимум 1000лв. инвестиция, всичко ще стане тип-топ
    Притеснява ме обаче челното стъкло, защото ако съм видял добре, пукнатината долу в ниското, няма от какво друго да се появи, освен от удар
    Благодаря и на теб друже, аз и без това не съм в София известно време, а тия дни нямам и време, но ще хвърля едно око, ама и ако е удар
    По принцип търся 2,0 а това е 1,8? /това междо другото /
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •