Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 65

Thread: Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007

  1. #16
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    еми пишете ме 100%, нали за 5-ък и събота - 2 нощукви??
    кажи кога и къде да ти донеса пари?
    аз ги събирам

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    еми пишете ме 100%, нали за 5-ък и събота - 2 нощукви??
    кажи кога и къде да ти донеса пари?
    Да 2 нощувки. Всичко е ок, няма пари сега да даваш...там на место. Ти си сериозен така, че нямя проблем. Само ако нещо се промени при тебе ми кажи навреме да не остане празно место.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #18

    Default

    Колеги току що и от Ропотамо отказаха резервации, защото бил резервиран от Ретро Клуба. Така на практика от трите хотела, които сте дали няма нито един в който да можем да си резервираме? Какво предлагате да правим???
    Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03
    Lancia Kappa Coupe, 2.0t, 205 hp, 834A4.000 '97
    Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91

  4. #19

    Default

    Изчакай Кики да каже на място какво е положението. Той нали написа, че отива натам тази вечер... Ще се уреди нещо спокойно.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #20
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    21

    Default

    Аааааа..... спокойни сме както се уреди миналата година така и тази ще се уреди, ма на вълка за тва му е дебел врата щот си върши сам работата. Там има още хотели и сигурно имат места щото за по 100 лева на двоина стая само от клуб Ферари могат да си го позволят. И в създалата се ситуация мисля че тази година от Италфест може да си го прекръстите на Алфа-фест, щото Ланча и Фиат няма къде и как да доидат освен за през деня в събота да направим калабалъка та да се види колко много хора са събрали организаторите.
    Нещо което работи не се пипа!

  6. #21

    Default

    Слави, хем си прав, хем не съвсем
    Прав си, защото едва ли не в последния момент бяха съобщени хотелите за посетители извън членовете, но не си прав, защото това не е направено с цел квалифициране и разделение
    Вместо да се караме за глупости, дайте да се разберем за хотела - аз заминавам буквално след минути и искам да се разберете, какво точно да ви търся, за колко човека, до каква сума, колко нощувки и т.н., след което ще помоля Марио най-късно в събота вечер да ми звънне и да ми каже, за да мога в неделя да свърша работа Взел съм и апаратче


    П.П.
    088 / 33 830 33
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  7. #22

    Default

    станало е някакво недоразумение
    стаите в Гроди са запазени за феста
    някой се е обадил и е казал, че иска отделна от групата и т.н.
    разбира се и рецепционистката не е била в час
    така, че там има достатъчно стаи

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by EvgeniiM
    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    еми пишете ме 100%, нали за 5-ък и събота - 2 нощукви??
    кажи кога и къде да ти донеса пари?
    аз ги събирам
    ей са звъним в МВР и щи дам белязани - един доктор ме изнудва

  9. #24

    Default

    да супер, аз в събота ще бия път до там и то рано защото програмата е от 11:00ч. (е ако знам и къде е това място...) и после след цял ден кеф (поне в това съм сигурен за сега), се качвам в колата и се прибирам в София, еми не ме се кара изморен това е, ако някой ми беше казал имаш двойна стая дай примерно 40лв. на срещата в неделя или където и да е другада ОК, и се напише в събота се тръгва в 9ч. от еди къде си, пак супер

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by raiders
    да супер, аз в събота ще бия път до там и то рано защото програмата е от 11:00ч. (е ако знам и къде е това място...) и после след цял ден кеф (поне в това съм сигурен за сега), се качвам в колата и се прибирам в София, еми не ме се кара изморен това е, ако някой ми беше казал имаш двойна стая дай примерно 40лв. на срещата в неделя или където и да е другада ОК, и се напише в събота се тръгва в 9ч. от еди къде си, пак супер
    колега мисля, че никой няма да има напротив ако се нагърбиш с събирането на парите и резервирането на хотела

    просто е нужно да се обадиш на рецепцията на хотел Гроди
    да кажеш че си за италфеста и да си кажеш името

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба
    станало е някакво недоразумение
    стаите в Гроди са запазени за феста
    някой се е обадил и е казал, че иска отделна от групата и т.н.
    разбира се и рецепционистката не е била в час
    така, че там има достатъчно стаи
    Tва не го ли виждате. Еньо ви казва, че стаите които "ви казават" от хотела за запазени са всъщност за нас/вас всички които сами си потвърждават.. Всичко е ок според мен сега!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  12. #27
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    21

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku
    Слави, хем си прав, хем не съвсем
    Прав си, защото едва ли не в последния момент бяха съобщени хотелите за посетители извън членовете, но не си прав, защото това не е направено с цел квалифициране и разделение
    Вместо да се караме за глупости, дайте да се разберем за хотела - аз заминавам буквално след минути и искам да се разберете, какво точно да ви търся, за колко човека, до каква сума, колко нощувки и т.н., след което ще помоля Марио най-късно в събота вечер да ми звънне и да ми каже, за да мога в неделя да свърша работа Взел съм и апаратче


    П.П.
    088 / 33 830 33
    Kuku-Благодаря ти за всичко което ще се опиташ да направиш в Стара Загора по въпроса за местата. Последно днес Марио ми каза че сме 8 двоики като само 2 са за събота вечер останалите сме за 2 дена. Малко късно ти пиша тези редове но ако има нещо ще се чуем по телефона.
    Нещо което работи не се пипа!

  13. #28
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by EvgeniiM
    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    еми пишете ме 100%, нали за 5-ък и събота - 2 нощукви??
    кажи кога и къде да ти донеса пари?
    аз ги събирам
    ей са звъним в МВР и щи дам белязани - един доктор ме изнудва
    нас зъбарите не ни закачат

  14. #29
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Всичко добре,но какво става с групата от Варна???
    Аз се обадих току що и си резервирах стая за 5 и 6 в Гроди.
    Ако има някой желаещ да тръгваме заедно на 5 по обяд нека драсне
    Ако не ще се видим там...
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  15. #30
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    И аз смятам да тръгнем на 5-ти, ама нещо управата в Гроди не вдига телефона. А, вдигна го, резервирах си апартамент. На 5-ти тръгваме.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •