Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 65

Thread: Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007

  1. #1
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007

    Ето хотелите за ИТАЛФЕСТ 2007.
    Обаждайте се и запазвайте места индивидуално. Утре може да напиша по подробно. Двата хотела са за по 30-32 лева двойна стая (15-16 лева на човек) а единия е по скъп - така че всеки според желанията.
    За членовете на клуба да се запишат в раздела за членове (в същите хотели сме но клуба прави резервациите за членовете)

    хотел Гроди в който ще е и ресторанта за вечерта
    телефон на управителката 0889534731
    телефон на рецепцията 04111 2333
    има около 70 стаи които са напълно възстановени
    така, че питайте при резервирането


    хотел ропотамо на 100 метра
    Тел. 04111 2375 рецепция
    0885908650 управител
    уеб www.ropotamospa.com

    хотел Латинка
    0888947964
    04111 2286
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #2

    Default Re: Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007

    Не членовете да се оправят сами, на мен не ми допада, можеше да има една тема за записване и резервация, ако се иска капаро или пък да са сигурни, че ще дойде записалия се да се съберат пари, да се каже един ден, и готово, за мен разделянето на групи...е няма значение, който иска и както може да се оправя и да идва, явно и колона с коли няма да има, и няма да се пътува заедно да там, където и каквото и да се прави, аз ако не съм от Стара Загора няма да се оправя явно

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  3. #3
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Няма нищо лошо да не се правят резервации на хора които не са членове - предполагам можеш да си представиш какво гърбене ще е за този, който се наеме да прави резервация за всички..+ че има много, много голяма вероятност да бъде и назад от недошли...

    Колона от коли винаги може да се направи
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  4. #4
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Колоните от София ще са най-малко две

  5. #5

    Default Re: Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007

    Quote Originally Posted by raiders
    Не членовете да се оправят сами, на мен не ми допада, можеше да има една тема за записване и резервация, ако се иска капаро или пък да са сигурни, че ще дойде записалия се да се съберат пари, да се каже един ден, и готово, за мен разделянето на групи...е няма значение, който иска и както може да се оправя и да идва, явно и колона с коли няма да има, и няма да се пътува заедно да там, където и каквото и да се прави, аз ако не съм от Стара Загора няма да се оправя явно
    Колега не се ядосвай. Разбира се че ще си тръгнеме пак заедно както винаги... Обикновено една група в петък сутрин, друга вечерта и трета събота...според времето което всеки е отделил за фест-а. Спокойно сичко е ок.

    А за спането...Да звучи разделно малко наистина, но в миналото са ставали доста разминавания с "Записали се за нещо във ФОРУМ" и Такива които после са го направили....
    И нали си представяш как в една тема 300 човека се записват заедно с 1-2 приятли и "гарантират че идват" (а по няква причина не успели да преведат капаро, но обещават да дойдат) и................ и после идват 30-40...... кво правиме тогава с резервацията.......
    А на половината хора им знаеме само Ник-овете...ни имена, ни адреси.....
    Членовете поне може да ги държим отговорни за "издънка"....
    Просто споделям.....знам че изглежда привидно разделено, но не е така!

    Всичко ще е ок!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  6. #6

    Default Re: Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007

    e дано, за сега, аз се отказвам от програмата, не знам, събота ли само ще има програма или и неделя, сега и за петък чувам, може само за 1 ден да дайда, и направете една тема за тръгването и събирането, само предложения нищо друго от мен

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  7. #7

    Default Re: Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007

    Quote Originally Posted by raiders
    e дано, за сега, аз се отказвам от програмата, не знам, събота ли само ще има програма или и неделя, сега и за петък чувам, може само за 1 ден да дайда, и направете една тема за тръгването и събирането, само предложения нищо друго от мен
    Адаш, всичко си е в събота както винаги!
    Просто голяма част ще отидем още в петък И заради самата организация, всеки друг е добре дошъл... то е ясно че ще се повеселим и в петък за отскок.
    В неделя нямя нищо... всеки си тръгва и живи и здрави се прибираме
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  8. #8

    Default

    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка

  9. #9

    Default

    Колеги от вчера се опитваме да си запазим места и удряме все на камък. В хотел Латинка няма места, щели да имат някаква сватба. Току що говорих и с рецепцията на Гроди, там ми обясниха че за тези дати имали запазени вече 150 места. Е ние също искаме да си запазим там, но те казват че нямат повече места. Какво да правим? Към кого да се обърна, за да разбера ние можем ли да ползваме от тези 150 запазени места? До тук аз имам поръчка да запазя 8 двойни стаи.
    Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03
    Lancia Kappa Coupe, 2.0t, 205 hp, 834A4.000 '97
    Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91

  10. #10

    Default

    мдааа, неприятно....някой от тези които ходиха там да питат да сподели мнение.........неприятно
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #11

    Default

    Аз довечера заминавам за Ст.Загора - сега е момента да ми кажете, какво точно да търся?!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  13. #13
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    3-ма няма ли да сте му много
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by търтей
    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    3-ма няма ли да сте му много
    Ееееее по 2-ма в стая ще сме, разпределили сме си ангажиментите
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by netsurfer
    малко тъпо се получи така ... ама айде ...
    поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

    и ако някой си търси ROOM MATE да свирка
    Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
    еми пишете ме 100%, нали за 5-ък и събота - 2 нощукви??
    кажи кога и къде да ти донеса пари?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •