Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: скъсана мека връска на въздохоодвод

  1. #16

    Default

    Газ нямам и нокога няма да имам на Спайдер .....и гумата пак се цепна!!! Просто се е поизносил материала от топло/студено цикъла и като е махана няколко пъти и ето..... Ни
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  2. #17
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by Lisan
    Quote Originally Posted by Nasko
    И все пак 30 или 40 лева както ми иска Лисан за тая мека връска няма да дам. докато не се разпадне тоя маркуч

    Някой знае ли от къде мога да си взема и колко струва въпросната възвратна клапа.
    Вземи от пералня може да стане Не знам защо като ти подарявам части не се оплакваш,аз не ги крада частите да ги продавам или подарявам за да става само търговията Успех в намирането
    Здрасти колега,

    твоята мека връзка която продаваш дали ще стане за при мене, че моята преди дни се сцепи и съм я оправил с тиксо ама е тъпо... а като смуче въздух харчи много и не върви ичччч... та си търся?!?!?

    ако имаш идея дали са еднакви
    Не става от боксер на Т.С
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    258

    Default

    Пич - Лисане много ти благодаря за частите които ми "подари" ако не ме лъже паметта това беше шейна за шофиорската седалка. Моята се оказа напълно здрава и ти я върнах на момента .


    С Alfa Romeo НА КРАЙ СВЕТА

  4. #19
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    От търсене на мека връзка,се мина през скъпи части,подарени части,колко била гадна газта,кой къде и какво би сложил(и на кого).Старайте се да поддържате добрия тон и се придържайте към темата!Като толко не ви се дават пари,пък с тиксо ви е грозно,минавате в първия магазин за авточасти,купувате си гофрирана алуминиева тръба с подходящият размер и после се хвалите колко ви е тунингована колата с ковия халуминиев въздуховод!

  5. #20
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by Nasko
    Пич - Лисане много ти благодаря за частите които ми "подари" ако не ме лъже паметта това беше шейна за шофиорската седалка. Моята се оказа напълно здрава и ти я върнах на момента .
    Върна разглобена и с разпиляни части от нея в гаража Пич- що не каза поне мерси,а когато си недоволен винаги коментираш Не ме търси повече за части
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    258

    Default

    Пич, тогава ти казах благодаря (ако не помниш) може и да си добър майстор, от както е в мен колата съм си купил от теб едно огледало , което ми го даде без със счупен болт и трябваше да се връщам и масло. От стария собственик знам обаче, за твоите умения и по точно, че докато си поправял незнам си какво, Си скъсал жилото на парното и до този момент Ти не си го сменил .

    За да спре този безсмислен спор Ти казвам, че Аз ще карам още много години Алфа и без твоя "помощ" Но Ти с това държане ще загубиш не само 1 клиент.


    и замалко щях да забравя шейната има 4 винта- болта


    С Alfa Romeo НА КРАЙ СВЕТА

  7. #22
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    аз какво ви казах вчера ?!?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •