Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: кво ще кажете за тази 2,4 ????

  1. #1
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default кво ще кажете за тази 2,4 ????

    http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details
    казват че човека бил в италия с нея на ход и че била перфектна на реални километри и без удар! Цената малко ме съмнява и мисля и че волана е сменян.... има ли такъв пакет със този волан и махагоновата конзола???А другата работа е 4е има една 1,8 ТС страхотна дето ми е пред очите а мене не ми се чка.... ма пък ме кара ЖТД!!! Ако някой се е интересувал от тази кола нека драсне един ред или ако има мнение
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Банкя city
    Posts
    97

    Default

    Май е много е хубаво за да е истина...
    Ако ще я взимаш, смени маслото преди това, и поне 1000 км. след което диагностика !
    Моbile: 0884612720, ICQ# 92621498, Skype: satamototo
    Луд ужасник с 03' 156 SW 2.4 JTD Distinctive HIGH CD (ECU fine tuning by Bobo Готиното)

  3. #3

    Default ре

    Цената е много добра за Дизел с такова оборудване

    Според мен с малко "пазарлък" ще свали на около 6900-7000 лв.
    Alfa Romeo searching progress...

  4. #4
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    да той каза че и на 7 ше ми я даде ! Хем не ми се чака хем дизел ми се кара..... човека каза че нямало да съжалявам! Май ще поизчакам!
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    177

    Default

    бреййй... на всяка конска сила по 1000 километра пробег...... Как ги сметнаха браче....
    ... Добре че не и искат 13 600 лева
    Пазари го за 1 360 може да се навие

  6. #6
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    мислиш ли ?
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    177

    Default

    шегувам се разбира се..... Просато ми направи впечатление съвпадението... И нещо ми се струва леко евтина тази алфа, мислим па аз ризбииш ли, може да има нещо неприятно в биографията си... Ако ще я гледаш пак, много внимателно я огледай за удари и т.н. Че даже и кожен салон има за тия пари... хм....

  8. #8
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    вече уговорих ТС-а пък понатам ако имам повече късмет ще си намеря и ЖТД! Просто засега неможах да намеря читаво за тез парички
    Ето го ТС-а.... на реални 140хил. вътре супер запазен без никакви удари,закупен е от автосалона в италия,всичко сменено,чисто нови гуми Мишелин с чисто нови джанти,платено абсолютно всичко,без нито една забележчица... разход 10,0/100 гардко и 7/100 извън градско с 140-150 км/ч !!!! Цена 7700 !!! и аз ще го взема..... човека ми дава гаранция за качество на автомобила (мой приятел)
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  9. #9

    Default

    супер изглежда, ама това с разхода да не му го повярва

  10. #10
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    човека не е състезател, кое точно не е за вярване...? нормално е като не се ръчкаш по светофарите и в софия караш с не повече от 70 да ти даде 10-10,5 разход.Нали я засякохме... Шел В-пауър 10,40лв = 50км! Не обърнах внимание колко струва бензина! Засичана е от горе до горе !
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  11. #11

    Default

    И аз мисля, че много трудно можеш да постигнеш такъв разход в града
    А за извънградския изобщо не искам да коментирам, защото е смешно само да си го помислиш, камо ли да го повярваш
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  12. #12
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    приятелю ако се зачетеш в темата която е за разхода на колите ще се обедиш че съм прав! Има хора които са карали с по 200 и пак не е дала над 10 има и такива на които и кам 6 е дала! повярвай ми нямам файда да лъжа никой защото парите излизат от моя джоб а колата я купувам а не я продавам тъй че....(да не говорме че още не съм я купил)
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  13. #13
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    Quote Originally Posted by JACCOMO
    приятелю ако се зачетеш в темата която е за разхода на колите ще се обедиш че съм прав! Има хора които са карали с по 200 и пак не е дала над 10 има и такива на които и кам 6 е дала! повярвай ми нямам файда да лъжа никой защото парите излизат от моя джоб а колата я купувам а не я продавам тъй че....(да не говорме че още не съм я купил)
    И аз си мисля,че този разход на извън градско карене е нормален 7л/100км така че просто всичко е точно,но всеки човек кара по-различен начин.Да ти е честита.
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  14. #14

    Default

    Все тая, аз казах, че за мен не е рално и дано да греша
    Няма да ти честитя все още, да не уручасаме сделката :P
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    Разхода е напълно нормален та даже може и по-малко моита без да я ръчкам си дава 8,5-9 градско с климатик.
    Пожелавам на колегата дано всичко е наред с покупката и да си се радва на колата МНОГО Е ХУБАВА
    EX 156 1.6 TS

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •