Тези снимки получих от щастливия собственик на тази бяла хубавица.

Веднага прави впечатление променената предница със сменена предна броня. На мен лично много ми допада. Станало е много сполучливо и колата е придобила специфична индивидуална муцуна.





Старото табло. Електрически стъкла. Вградена антена в предното стъкло. Много готин волан! Искам всеки, който не е добре запознат с тези коли да обърне внимание на двете различни посок,и в които се движат стрелките на оборотомера и километража. КЛАСИКА!!! Въпросче към собственика: Това копче за огледалата? Струва, ли ми се или и двете са електрически? Аз като исках да сменям волана се видях в чудо. Ти от къде намери фланец за този?



Подяволите от какво е тази броня? Не мога да я позная върху тая кола. Направо се е сляла с нея.



Какво му трябва на един истински алфист? Алфа със задно... Пуст път с хубави заснежени завои... Това синьо небе отзад ... Жестока снимка!









Старото табло. Дървената топка. Много добре се вижда предната част на интериора. За тези, които се чудят къде ли тук са копчетата за ел. стъклата - намират се на тавана пред огледалото.



Един много чист мотор, а не мисля, че е мит скоро. 1.8 с два двойни карбуратора, на газ. Новичък ремък,кабели за свещите и капачка на радиатора. Прави ми впечатление, че разширителния съд за антифриза е много чист, от вътре няма пумии. Каква е тая магария с планките за оптягане ремъка на алтернатора?



Всички очакваме още инфо за колата освен това, което забелязах аз по снимките.