Results 1 to 7 of 7

Thread: ЗАМЕНЯМ /ПРОДАВАМ/ СПОРТНИ ПРУЖИНИ......

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default ЗАМЕНЯМ /ПРОДАВАМ/ СПОРТНИ ПРУЖИНИ......

    Здравейте, колеги... Алфата ми я докараха от Италия със спортни /червени/ пружини. Аз обаче не съм кой знае какъв любител на резачките и искам да си сложа нормални. Тъй като спортните са доста по-скъпи, давам 4-те спортни за 4 нормални, като искам + това да ми се плати трудът по смяната. Ако някой го устройва предложението, може да ми пише тук или да ми звънне на 0899/678-453 /Румен/
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  2. #2
    започва да се пристрастява siso22's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    ruse
    Posts
    36

    Default

    даи да ги видим тия прожини ако кажеш от каде си и кви пари изкаш за смяна щото и аз моа да ги сменя

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    Quote Originally Posted by siso22
    даи да ги видим тия прожини ако кажеш от каде си и кви пари изкаш за смяна щото и аз моа да ги сменя
    Виж ми подписа, колега.. От Пловдив съм. Нямам нищо против ти да ги смениш. Карай колицата. Ще намерим тук канал. Ма как да ти дам да ги видиш? Много ще ми е проблемно да уреждам канал само за да ги щракна. Повярвай ми, супер са!!! Той майстора още като правеше профилактиката ги искаше /щото и той е с Алфа/, ма трябваше да губя време да търся нормални, а времето ме притискаше тогава.
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  4. #4

    Default

    Еми вдигни я на крик и ги снимай Иначе офертата е доста промамлива и колата стои много добре с тях,но ти си решаваш...
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  5. #5
    започва да се пристрастява siso22's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    ruse
    Posts
    36

    Default

    за с1йаление си мноо дале4е ина4е не е проблем дори и канал не ми трябва но мноо дале4е ако питаш мен не ги даваи тия прожини караи с тях явно просто не си свикнал и ако можеш да ми кажеш на кви пари вървят по магазините ще е супер мерси се пак

  6. #6
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Искаш ли моите от купето? Трябва да станат. Нали всичките са на базата на Типо.
    Alfa Romeo 75 24V

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Posts
    16

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    Искаш ли моите от купето? Трябва да станат. Нали всичките са на базата на Типо.
    Преди да се "намятате" на спортни пружини, имайте пред вид, че освен височина на снижение те имат и тегловен коефициент, т.е. не може от кола с по малък двигател да се слагат пружини на кола с по голям такъв, заради разликите в теглото на предниците в нашия случай. На спортните пружини има код от цифри и букви и като се занае тяхната марка се гледа в каталога на производителя за коя кола с какъв мотор стават. Това важи най вече за предните пружини, защото "задниците" на колите с предноразположен двигател от един модел на марката са много близки по тегло.
    В моя случай на ДЕЛТА НРЕ 2.0/16 сложих пружини SPARCO от БРАВО 1.6. Колата се снижи и доби фасон, но до тук. Предницата стана мека и това в съчетание със снижението превърна в трудно преодолимо препятствие дори гумените "легнали полицаи". Нямаше кеф ни на завой ни по софийските улици- каране на тръни и влачене по корем. Ефектът от такъв тунинг е силно негативен и изнервящ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •