Колеги, както се заприказвахме и стана лек спор от това каква е била колата ви, нека да пусна една тема, да видим каква е била колата ви като сте я купували.
Веднага се опъваме срещу новия внос, че била калпава от караната в България, но нека не забравяме все пак от къде сме си купили колата.
За да не излезе след това, че над 80% от колите продавани в България и купени от хората в клуба са нов внос, пък след това стават идеалните, които не са вече нов внос :P

А и друго, колко от нас биха си помислили, че колата, която се продава от България, закупена преди едва 5-6 месеца е със скрит дефект и за това купувача иска да се отърве от нея?
А реално колко именно такава е причината за отърваването? За мен доста от хората в България ще те излъжат, нищо, че си разчитал на тях да ти кажат всичко за колата.
До сега всички, които са ми купували коли от мен, като съм ги продавал съм започвал така...
- Виж колата не е мита въобще (наистина - нито вънка, нито вътре, нито двигателя (двигател не мия почти никога - само ако се налага заради някакъв ремонт и то само локално на мястото)
- Показвам всички дефекти - по боя, окачване, интериор и т.н.
- Накрая евентуално казвам ами другото е наред.
Нека човека да си види колата и така. Повечето, които си търсят кола, отварят капака дори и без да разбират, виждат 1 пръст прах и малко масло евентуално тук там и все едно им продавам боклук. Ама тези, които са ми ги купували, винаги си разбират хората и те я оценяват. Не продавам напудрена излъскана ламарина. Дори и на снимките, които прилагам колата винаги е била мръсна, не лъсната и снимана само там където няма забележки.