Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Подлакътник за GTV

  1. #1

    Default Подлакътник за GTV

    С изненада разбрах, че моята нова красавица няма подлакътник, а такова нещо го има почти всяко GTV Ако някой може да ми каже от къде мога да си намеря такова на разумна цена...
    Alfa Romeo searching progress...

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default

    Чак пък почти всяко да има..няма,и моята беше 97-ма ,ама за тази година си няма,мисля след 98-99 имат.Абе честно казано то и без това е тясно отзад,ако има и подлакътник,преградата става още по-висока и човек отзад вече само на фантазия ше седне ,но ако задните седалки ги ползваш само за багажно,става
    Alfa Romeo GTV 2.0TS 16V

  3. #3

    Default ре

    Quote Originally Posted by joroalfa
    Чак пък почти всяко да има..няма,и моята беше 97-ма ,ама за тази година си няма,мисля след 98-99 имат.Абе честно казано то и без това е тясно отзад,ако има и подлакътник,преградата става още по-висока и човек отзад вече само на фантазия ше седне ,но ако задните седалки ги ползваш само за багажно,става
    Става, само за пликче от книжарница Така, че става въпрос, че предпочитам да имам подлакътник
    Alfa Romeo searching progress...

  4. #4
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default До b_angelov

    Колега Ангелов видях в ремонтите си писал ,подлакътник 24 кинта ,сподели някоя снимка и инфо да видим как е станало ,че отдавна вече се чудя какъв да си сложа. Има ли оригинални за GTV ??
    И за да не ти оспамвам темата ,вдигам тая от кошчето
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  5. #5
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Досега серийно не съм виждал подлакътници в GTV. Моя подлакътник го купих от магазин за аксесоари, но е някакъв по-нов модел, който досега не го бях виждал. Сякаш е направен за тази кола
    Кожен е. Цвета й е 1:1 с кожата на салона. Има си и функционалност. До сега при GTV ме дразнеше скоростния лост. Твърде тълъг, като на Сетра.
    Сега обаче пасна отлично с този подлакътник. Като се облегна идва точно на ниво на ръката и е много удобно. Много е стаблиен, ако се навият всички болчета отдолу, които са пропуснали чайните. Чувствам се като в 5-та серия на БМВ

    Ето и малко снимки: Качество йок. Беше ми супер студено преди малко. Клик ту енлардж













    Last edited by b_angelov; 29-12-2008 at 20:11.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  6. #6
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Има едни по нисички ,и щях да си взема от тях ,ама имат едни лъскави гадорий (циганий) отстрани. Мисля ,че твоят ще ми е висок. Даже бях замислил да си правя някакъв по поръчка и да го сложа върху панерчето отзад.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  7. #7
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by mochko1 View Post
    Има едни по нисички ,и щях да си взема от тях ,ама имат едни лъскави гадорий (циганий) отстрани. Мисля ,че твоят ще ми е висок. Даже бях замислил да си правя някакъв по поръчка и да го сложа върху панерчето отзад.
    И аз ги гледах тия лъскавите. Има едни чисто черни, ама пак са с едни лачени пластмаси... абе не стават. Докато го купувах мерих доста модели по височина. Общо взето на този не ми хареса един ствено че е така висок. Но, след като го монтирах, взе да ме радва адски много и не съжалявам за това че се спрях на него. Дори напровит - заради дългия скоростен лост е много удобно. Единствено малко трудничко си закопчавам колана сега, ама нали съм на диета... ще отслабна
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  8. #8
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Хахха празници са не се стискай ,а му отпусни края пък другата година ще му мислим
    За сега оставам на варианта без подлакътник ,а по нататък ще се прави нещо поръчково !
    Ако има колеги с други решения на проблема да дават снимки да изплагиатстваме от тях
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  9. #9
    Русия с Черната Alfredo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София , Люлин
    Age
    37
    Posts
    554

    Default

    Пичове има си оригинални подлакътници за GTV моита е с такъв , незнам вашите защо нямат , но с оригиналния е 100 пъти по яко от този на снимките - сори колега ако те обиждам с това , но това си е мое мнение ...

    GTV 2.0 V6 Turbo Facelift
    Lulin Group Ltd.

  10. #10
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Възможно е колега. Не съм го виждал и не споря. Все пак този е някакъв чайна-майна.
    А можеш ли да постнеш някоя снимка, че да видим що за чудо представлява оригиналния?
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  11. #11
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Възможно е колега. Не съм го виждал и не споря. Все пак този е някакъв чайна-майна.
    А можеш ли да постнеш някоя снимка, че да видим що за чудо представлява оригиналния?
    Сигурно има предвид този, който е в колите от втора фаза. Ама според мен не минава за подлакътник, защото е доста ниско и изтеглен назад.
    Eй на тази снимка горе-долу се вижда.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  12. #12
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Сигурно има предвид този, който е в колите от втора фаза. Ама според мен не минава за подлакътник, защото е доста ниско и изтеглен назад.
    Eй на тази снимка горе-долу се вижда.
    Точно нещо такова ми се върти из главата ,да го направя подобно на фаза 2 ,но май ще става за ползване само на извънградско което пак е все нещо
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  13. #13
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by mochko1 View Post
    Точно нещо такова ми се върти из главата ,да го направя подобно на фаза 2 ,но май ще става за ползване само на извънградско което пак е все нещо
    Toва оригиналното не става за подлакътник, вЕрвай ми. Нито за извънградско, нито за градско.
    Просто не е удобно, а и не мисля, че идеята му е да е подлакътник, просто е отделение за дребни предмети.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  14. #14
    започва да се пристрастява element_jori's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    61

    Default

    ми незнам на мен точно за подлакътник ми върши работа .... ама аз съм голем и седалката ми е докраи назад дръпната и си ми идва точно под ръката

  15. #15
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by element_jori View Post
    ми незнам на мен точно за подлакътник ми върши работа .... ама аз съм голем и седалката ми е докраи назад дръпната и си ми идва точно под ръката
    Обаче вдигаш ли си ръката като сменяш скоростите ,бая далечко ми се вижда. Абе една 'къстъм' изработка мисля ,че може да се нагласи на най - доброто място ,и ако се направи да се повдига просто нема да има цена (говоря за фаза 1)
    Last edited by mochko1; 31-12-2008 at 15:27.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •