Results 1 to 11 of 11

Thread: OMV Бояна, Военна рампа, Божурище...

  1. #1
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default OMV Бояна, Военна рампа, Божурище...

    Предполагам че сред нас има по-запалени на тема тунинг, гонки и т.н. потребители.
    Честно да кажа обаче не съм забелязал особено присъствие на Алфи на двете може би най-известни места за тунинг сбирки в София. Принципно мероприятията започват в петък и събота от към 21:30, но и в останалите дни от седмицата могат да се видят малко или много пипани коли на гореспоменатите места. Напослеък даже забелязвам една червена 155-ца със добра джанта 16" на OMV-то, която е доста постоянна там.
    Споделете мнението си за тези малки тунинг мероприятия, които в пълна степен отговарят на нашата "мила българска действителност" и кажете вие лично ходилили сте и имате ли желание да ходите сега, че и като се стопли повече времето. Иначе аз знам за един Член на клуба дето ходи на рампата, ама той да си признае!

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia/Vienna
    Posts
    81

    Default

    Аз ходя от време на време ,когато имам време)Последния път когато бях те видях и тебе и точно си мислех че ще се запознаем в екото слет като куките разгониха тълпата от бояна,но изкочиха някви "ангажименти" и така и не стана.Ние бяхме с Любо и неговият приятел с Астрата гси.Следващия път.Сега сложих новите летни гуми и се надявам че ще се засичме по честоНа военната рампа не съм бил и не знам какво е???
    Hyundai Coupe 2.0 16v 03' Facelift 06'

  3. #3
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Аз отвреме на време се подвизавам по рампата ама на последък е тъпня. А найстина няма Алфи да отсрамват положението. Аз си го обяснявам с факта че то е ясно че са бързи и готини и няма смисъл да се доказват

  4. #4
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    Аз отвреме на време се подвизавам по рампата ама на последък е тъпня. А найстина няма Алфи да отсрамват положението. Аз си го обяснявам с факта че то е ясно че са бързи и готини и няма смисъл да се доказват
    да бе хахахаха ти по4на като голфаджия да говориш

  5. #5
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    За пореден път, поредната простотия.
    В събота вечерта Жигула със 7 души екипаж не спира на полицай със стоп палка и на детелината посока Околовръестен път - бул. България се обръща. В резултата на което на OMV Бояна се появяват 7 полицейски патрулки и спират каквито и да е гонки, както и написват поредица от актове за какво ли не.
    Общо взето не мисля, че в близките два месеца полицията ще допуска каквото и да е било на OMV Бояна. Поне това би трябвало да е най-логичното решение.

  6. #6
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    gigi ти май си бил вчера на откриването на Божурище, ама си мълчиш, не ми се обаждаш...
    Кога ще ходим заедно? Може и повече хора...

  7. #7
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    залови ме. То стана малко инцидентно бях на лекции и тръгнахме с колеги към 6. Малко се изложих нещо с времената 400 метра за 16.2 , верно че това с пълен резервоар, цялата музика и с нормален 95 бензин ама сега мисля нещо за подобрение.
    Ами ако има желаещи може да организираме някой път нещо

  8. #8

    Default

    Ами то много зависи от дребни неща аз със дизела 10пъти си засичах времето и варирах между 16.2 и 15.8
    XTruck

  9. #9
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Тва безумно чувствително на бензина италианско QV двигателче ми се тресе на всеки 20 метър и колата цялата се тресе с него...е*и ш*я скапан бензин дето по 1.70 му искат вече... На всичкото отгоре и при 3000 оборота като си засмуче вода от резервоара и веднага -10км/ч.
    Иначе тука в клуба се заформя нещо интересно. Миналия месец като ходихме на първия километър с Пламен бяхме наравно (аз бях с жена ми в колата), после gigi издърпа Пламен (сами в колите) и най-накрая на 19 март с gigi (без хора) и аз (с двама души) бяхме равни. А сега де...?

  10. #10
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    e ти човешкия фактор за нищо ли не го броиш?
    Едно е да се дръпнете по веднъж (с много голям шанс някой да огелпи я старта, я смяна на предавки примерно), друго е да сте се дръпнали 3, 5, 7 или повече пъти и да видите тенденцията каква е - както казва Пандо, много и дребни неща влияят на времената.
    Та за това са ви се получили и такива резултати...
    В крайна сметка можете ли да кажете коя от трите коли върви най-много?...

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  11. #11
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Quote Originally Posted by Dexer
    В крайна сметка можете ли да кажете коя от трите коли върви най-много?...
    То има само един начин да се разбере... Да се пуснем и тримата при горе долу еднакви условия, в смисъл горе долу еднакво количество бензин и багажниците ни да изглеждат като този на gigi, а не като моя...а бе аз верно трябва да я разтребя тая кочина в багажника като се замисля...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •