Results 1 to 8 of 8

Thread: Проблеми с водната помпа и последствия

  1. #1
    Запален алфист sudo's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Варна
    Posts
    228

    Default Проблеми с водната помпа и последствия

    Както някои от вас знаят, Алфата се държа неприлично и ме остави на пътя . За сега сме в бокса, лошото е че ходих да търся друга ама само една 147 ми хвана окото ама много пари и искат
    Подробности за заболяването: за сега съм водна помпа и ангренажен ремък напред, моля се да не сме ударили клапани

    Като излезем от бокса пак ще се видим

    ПП. Търся Пежо 206 (примерно) за жената да води детето на градина.
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS - ex
    Alfa Romeo 146 1.6 TS - ex
    Fiat Brava TD100 - ex

  2. #2

    Default

    аааууу..... какво се е случило колега ?!??! и кога това ?
    http://luchi.bg/ Парапети

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2007
    Posts
    46

    Default

    леле аз ако трябва да пиша всеки път във форума когато съм на сервиз ще заключат всички теми
    Fiat Coupe 2.0 16V

  4. #4
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by sudo
    Както някои от вас знаят, Алфата се държа неприлично и ме остави на пътя . За сега сме в бокса, лошото е че ходих да търся друга ама само една 147 ми хвана окото ама много пари и искат
    Подробности за заболяването: за сега съм водна помпа и ангренажен ремък напред, моля се да не сме ударили клапани
    Това ли се оказа причината в крайна сметка Скъсан ремък??? Дано не си въртял да палиш като е угаснала!

    Quote Originally Posted by sudo
    ...ПП. Търся Пежо 206 (примерно) за жената да води детето на градина.
    Не се излагай! Земи и едно пунто на момичето, а рестото от пежото - за ремонт на старата или тунинг на следващата


    Quote Originally Posted by sudo
    ...Като излезем от бокса пак ще се видим
    Нали знаеш, че линия 146ЖТД на градския минава покрай вас Само кажи и ще те забера за сбирката Хем ще ти покажа и как кара Нено в Бургас
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  5. #5
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Quote Originally Posted by sudo
    Подробности за заболяването: за сега съм водна помпа и ангренажен ремък напред, моля се да не сме ударили клапани
    .
    Ами какво му има толкова - малко повече вдигаж температура , ама не прегрява , С превъртаща перка ме върна от Бургас , ама и без климатик Е този път катахме икономичо използвайки даже и инерцията с мъркащ на ПХ мотор.
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

  6. #6
    Запален алфист sudo's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Варна
    Posts
    228

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy
    Quote Originally Posted by sudo
    Подробности за заболяването: за сега съм водна помпа и ангренажен ремък напред, моля се да не сме ударили клапани
    Това ли се оказа причината в крайна сметка Скъсан ремък??? Дано не си въртял да палиш като е угаснала!
    Тц, не е скъсан ремъка, а и не съм въртял след като угасна, та затова имам една плаха надежда да е угаснала от задирането на водната помпа без да удари клапаните

    Quote Originally Posted by trustworthy
    Quote Originally Posted by sudo
    ...ПП. Търся Пежо 206 (примерно) за жената да води детето на градина.
    Не се излагай! Земи и едно пунто на момичето, а рестото от пежото - за ремонт на старата или тунинг на следващата
    Няма да е Пижо (тез се излагат бре 8к за е***и пичата въшка) аресах едно 145 2.0 TD, де му е турбото на туй нещо а и кво да гледам по матора, че то сичко друго му е като на мойта убавица?
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS - ex
    Alfa Romeo 146 1.6 TS - ex
    Fiat Brava TD100 - ex

  7. #7
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by sudo
    ...Тц, не е скъсан ремъка, а и не съм въртял след като угасна, та затова имам една плаха надежда да е угаснала от задирането на водната помпа без да удари клапаните
    Е щом си И за ремък тогава? Обтегачът здрав ли е? Абе най-добре да дойдеш да си изплачеш мъката в неделя

    Quote Originally Posted by sudo
    ... аресах едно 145 2.0 TD, де му е турбото на туй нещо а и кво да гледам по матора, че то сичко друго му е като на мойта убавица?
    Дай да дойда да погледна и аз, че поне знам къде слагат турбото и как изглежда

    Предварително благодаря на Тошко за манипулацията
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  8. #8
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    ПП. Търся Пежо 206 (примерно) за жената да води детето на градина
    Аз продавам Поло 98"

    Повече инфо тук:http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=14599
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •