Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Автокаско

  1. #31
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Plovdiv
    Posts
    103

    Default 1

    брато прави каско колкото се може по бързо и кадето и да е,аз бях на ДЗИ и не съм доволен сега съм на ГЕНЕРАЛИ за 3 месеца ми падна дърво 1500лв,и ми отнесаха задна броня и ляв калник 500лв,сичко си ми платиха такаче не се чуди а отивай и прави.

  2. #32
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    кога успея да я удариш че не съм я видял?
    аз съм застрахован в ВИКТОРИА но не се е налагало да ги търся
    плаштам 500лв а съм оценен на 7000лв

  3. #33
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default

    Аз имам каско в Интерамерикан и сега са ми изплатил само 390 лева за - предна броня, фар, калник и боядисване и боя и други работи. Пълни боклуцииииииииииииии! Утре ще ходя да пиша жалба. Дано има ефект! Или ...

  4. #34
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    аз вече съм без каско заради новите наредби които има в GENERALI!и така господата са решили че кола с повече от 3 щети няма да и подновят каското!сам съм си виновен за едната но другите 2 са от некадърни шофьори!е как да си направи някой каско там колкото и керектни да са?а на всичкото отгоре ме няма и в Бг!а бе късмет му се вика на тва!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  5. #35
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    колеги днес моята белисима са я застраховали в Армеец!имате ли някакви коментари за тях оценена ми е на 8200лв а каското май беше около 550лв!очаквам някой да сподели мнения ако е при тях!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  6. #36
    Виден Столичен Алкохолог tupantekno's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    9

    Default

    Аз съм в Армеец вече втора година и съм много доволен от тях.Изплащат добри обещетения и не те размотават.За първата година я застраховах на 8000 лв и застраховката ми излезна 545 лв.За втората година ми излезна 466 лв с всички отстъпки.

  7. #37
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Love4
    Age
    59
    Posts
    746

    Default

    Quote Originally Posted by tupantekno View Post
    Аз съм в Армеец вече втора година и съм много доволен от тях.Изплащат добри обещетения и не те размотават.За първата година я застраховах на 8000 лв и застраховката ми излезна 545 лв.За втората година ми излезна 466 лв с всички отстъпки.
    Мисля че Армеец е по-добрия вариянт от Генерали/аз съм там в момента с ГО и КАСКО / след новите им условия.Имам приятели които са застрахователи в двете компании но този от Генерали го питах дали ще ми оправи щетите от камъчетата по предния капак/а те се увеличават постоянно/ и той се услушва. Този от Армеец казва "ако беше при нас всичко щеше да е ОК".Замислям се дали да неги сменя,все пак им давам близо 600лв. ,без да съм ползвал кой знае какво.
    Alfa 156 1,9 JTD - 02,2000г
    Avensis 2011 -2.0 D-4D

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •