Results 1 to 3 of 3

Thread: горивен филтър?!?!

  1. #1
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default горивен филтър?!?!

    колеги ако ниакои мойе да ми помогне схте съм му много благодарен ако трябва и ще почерпя.та значи искам да си сменя горивния филтър купил съм си такъв модел за боксера но няма кои да ми го смени,в един сервиз почнаха и се отказаха защото има едни пласмасови щипки дето ги било страх че ще ги шчупят,и ме пратиха в сервиза на фиат,там питах тоз оня всеки се праи на луд и не щат да го праят,е каде да отида бе мамка му?дайте някой сервиз във варна дето ще ми свършат работа!!!
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Sofia Bulgaria
    Posts
    39

    Default

    Ами честно казано аз сам си го сменям невиждам нищо сложно в цялата работа развиваш болта на пластмасата която го претпазва и готово филтера се ържи на една скова а м аркучите са хванати на резба към него

    Alfa boxer 1.3i --- 8V --- Boxer --- 90Hp/6000 Obr/min --- 113Nm/4500 Obr/min --- 0-100/11,5s --- Vmax/180km/h
    FIAT STILO 1.9jTD 16V 115HP vMAX 205km/h 4.8л/100km

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    256

    Default

    Quote Originally Posted by xaus
    Ами честно казано аз сам си го сменям невиждам нищо сложно в цялата работа развиваш болта на пластмасата която го претпазва и готово филтера се ържи на една скова а м аркучите са хванати на резба към него
    Твоите може да са на резба, но явно неговите са като моите и са с пластмасови щипки.
    Имаше тема как се свалят, потърси я!!!
    146 1.6 Boxer '96

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •