Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 63 of 63

Thread: "Паткане", когато е студена

  1. #61

    Exclamation здравейте

    И аз както може би повечето от форума имам тъй наречената "детска болест на инжекциона".
    При мен са абсолютно същтите симптоми както при колегите които споделяха мнението си по тази тема,аз не съм сменял нито дебитомер нито ламбда сонда...но ми е направило впечетление че в момента на гърмежа една гумичка се обръща,която се намира (алфа 145 1.3 боксер) поне на мен,на тръбата която отива към въздушния филтър(моята е за смяна и е напукана)
    Така че мисля че това може да се има в предвид втази тема.

  2. #62
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    63

    Default

    наистина просто я изчакай 4-5 мин. и смятай че няма6 проблеми!!! аз го имам същия проблем и за съжаление чакам.
    ALFA 146 1.4 ts. 2000г. черна перла

  3. #63
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default

    И защо всички тръгвате да ги ръчкате тези коли на студен двигател и после проблеми ви и злизат, ей това не го разбирам. Ми то си има работна температура. Особенно сега като е по-студено - ключа и газ до ламарина. Не само ще трака, ами и разхода ви ще е "приказка", пък и ги карайте на по 5-6 км разстояние. Нищо не ви пречи, както беше писал Нено в началода, да поизчакате малко да падне под 1000 оборота и готово. Покарайте да вдигне 60 градуса и сте вие.
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •