Results 1 to 9 of 9

Thread: 2-ри старт от сезона за Ф1

  1. #1
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default 2-ри старт от сезона за Ф1

    Днес след много псувни, размисли, спорове и т.н. най-накрая седнах да пусна тази тема макар и раздвоен от въпроса "Има ли смисъл?" ... както и да е засега я оставям тук след като актуалността и се поизчерпа - някъде към средата на седмицата ще я преместя в точния раздел ...

    Смисъл има ... и то не един ... още ми се псува и ругае ... но ще го запазя за следващия старт ... какво по-дяволите става с Ферари ? мълчанието на овците е направо досадно вече ... всички спортни журналисти (български и други) след състазението на въпроса "какво става с Ферари" дадоха все различни мнения ... гуми, кофти стратегия по време на квалификациите, стария автомобил даже беше обвинен въпреки че донесе 2 титли миналия сезон а този е с много подобрения и т.н. и т.н. положението е много зле щом едва успяваме да вземем точки ... новия болид се очаква чак за Гран При на Испания а останалите отбори, особено Рено и Ред Бул набират скорост още в началото на сезона ... ясно е на всички че Ферари не винаги ще бъдат шампиони и че Шу му е време да се оттегли достойно в пенсия но ... този отбор и тези пилоти таят в себе си все още голям потенциал ... по Ринг ТВ даже изкоментираха абсурдното обяснение че Ферари не се справят в момента поради финансови проблеми на ФИАТ и т.н. ... подкрепа от феновете явно не е достатъчна само за да видим червено на подиума ... и все пак аз специално съм оптимист и си мисля че от 2 състезания заключения все още е рано да се правят но въпреки това поне конкуренцията вече се знае коя ще бъде
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  2. #2
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    е са какво те учудва - тази година ферари просто не е най-добрата кола и затва и не печели - щото оня палячо шумахер както винаги съм казвал не може да кара кой знае колко
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #3
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    стига па ти бе
    що наливаш бензин в огъня
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano
    стига па ти бе
    що наливаш бензин в огъня
    да бе как ще наливама бензин при тези растящи цени

    просто шуми съкс
    кат го махнат пак ще са нумеро уно
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #5
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default

    И аз не го харесвам шумахера като човек - гаднярче и никакво спортментство, но че е карач и то добър няма спор. а за не толкова достойното представяне... ами може и тактика да е, може и Бърни да е дръпнал юздите на кончетата за да се върне интригата (което малко ме съмнява защото доколкото знаме е фен на шуми), все пак се чуват такива критики отвреме навреме, може да не са донастроили колата... обаче си мисля че от следващия старт нещата ще се върнат по местата си ... ще видим, рано е да се правят изводи
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  6. #6
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    мдам има го и тоя момент
    Екълстоун или оня с цайсите мое да има пръст у таз работа
    както и да е ... немам търпение да дойде следващия старт
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  7. #7
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Аз знам защо е !!!!
    Щот си купих шапка на Ферари ... затуй ... и понеже съм пропаднал тип и карък, сега кончетата се спънаха
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  8. #8
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Аз си мисля, че ако за поредна година КОНЧЕТО беше повело, ще спадне интереса във ФОРМУЛА 1 Букмейкърите няма от какво да печелят Представете си само следното: да попитат някого в началото на сезона кой ще бъде шампион? Отговорът е един: ФЕРАРИ и ШУМАХЕР А сега какво стана, повечето са заложили на Шумахер и той "загуби" (това само той знае дали е загубил наистина ) Аз съм за ФЕРАРИ, ако ще и Бил Гейтс да седне зад волана
    Време беше да вкарат малко интрига в тази игра, защото започна да става скучна. Иначе приказки от сорта, че имат финансови проблеми, лоша настройка на колата и от сорта ми се струват смешни в този бизнес Всичко опира до финансовата част на нещата - MONEY MAKES THE WORLD GO AROUND

  9. #9
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Така е и аз съм съгласен, че кинтите винаги са били и ще бъдат в основата на всичко. Нормално беше да се случат тези неща и всички приемат нещата без изненада! Сега ще погледаме малко театър и още от другия старт или по-другия нещата пак ще се нормализират т.е. Ферари No1, защото и на нашите момчета кинти също им трябват!!!
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •