Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 201

Thread: Дръпки vol.2

  1. #16
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    все пак всеки може да изказва мнение нали или се бъркам и що някои със по стара кола да не се дърпа със някои със по нова кола и да земе да го бие и що да не сподели тука във форума какво лошо има във това важното според мен е какъв звяр има под капака на колата а не коя година е колата
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy`
    все пак всеки може да изказва мнение нали или се бъркам и що някои със по стара кола да не се дърпа със някои със по нова кола и да земе да го бие и що да не сподели тука във форума какво лошо има във това важното според мен е какъв звяр има под капака на колата а не коя година е колата
    Пък на който му се струва смешно-нека се смее колкото си иска
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  3. #18
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg
    Quote Originally Posted by VFTI
    Quote Originally Posted by hsr
    Quote Originally Posted by SFINKS
    ....... Не мисля, че колегата SFINKS имаше за цел да си заяжда или нещо подобно просто каза неща, които са си вярни ...
    1.Технологиите се развиват следователно се очаква кола след 2000 да има по-добри характеристики от тази 94-та и т.н.
    ........
    Да бе да ............. не си сигурен за технологиите ............... кола 94 защо да не е по-бърза от кола 2005 , еднакви кубици и еднакви коне ..... мисля ,че доста коли от 94-та ще са по-бързи поради ФАКТА,че са доста по-леки,заради нововъведенията в по-новите модели...............
    При мене е следната история ......... аз със моята дърта кранта и Алфа159 2.2 ГТС
    На магистралата от Бургас към СФ! Сигурно му бяха нужни 4-5 км(няма душа тая кола) ,за да ме изпревари едваааааааам едваааааааааааам . язък за тия 30 коня отгоре и за факта ,че е 2007-ма.Пича с със 159-ката ми е познат,така че,информацията е достоверна!

  4. #19

    Default

    даааааааа годините нямали значение

    ко ше кажеш за коли 84 или 74 по добре , че там са още по леки и нямат нововъведения дето да ги ограничават и им тежат

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    даааааааа годините нямали значение

    ко ше кажеш за коли 84 или 74 по добре , че там са още по леки и нямат нововъведения дето да ги ограничават и им тежат
    Едва ли има,някой който да твърди,че годините нямат значение,но не е никаква гаранция,че когато колата е след 2000 г. то задължително ще върви повече.Има достатъчно коли 94 г,че дори и 84 г.които ще създадат доста ядове на доста от по-новите И точно за това за мен е голяма глупост да се твърди,че старите коли ВИНАГИ са по-бавни
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  6. #21

    Default Re: Дръпки vol.2

    Quote Originally Posted by 1912
    Quote Originally Posted by ShoxXx
    Дърпайте се колкото искате без опасност за околните и внимавайте!
    И бъдете реалисти. няма нищо срамно да паднеш. Важното е това да те стимулира да направиш колата си по-бъра. Иначе е най-лесно да напишеш тук, че биеш всички и всичко.
    Успех!
    това наистина е така страшно много съм стимулиран да направя тъпата кола бегачка заради гадните хонди
    Колега да не те е наказала някоя японка бре

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  7. #22
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner
    Преди няколко дни една 156 1,8 ме наказа по Цагиградското а пък преди 2-3 седмици една светла май бяла 155 2,0 16в яде бой на телевизионната кула . Тоя втория го гоних от централна гара . Ако е някои от наште да свирка
    За 155 незнам, но аз бях със 156цата
    А преди два дни баща ми си взе новата 320 и го наказах и него мн лошо... нз дали нещо по алфата ми не е пипано...
    Alfa Romeo 156 1.8 TS

  8. #23
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    17

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    даааааааа годините нямали значение

    ко ше кажеш за коли 84 или 74 по добре , че там са още по леки и нямат нововъведения дето да ги ограничават и им тежат
    Преди година бях свидетел как една "стара кошница" Алфа 156 2.0 Т.Спарк отупа здраво една нова Алфа ГТ 1.9дизел(150к.с.).Така че годините нямат значение. От значение е само тех.състояние, съотношение тегло/к.с. и ШОФЕРА най вече!!!!
    Alfa 145 2.0TD 97g
    Alfa 156 1.8T.Spark 99 sport packet

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Чакайте малко бе хора, кой говори за годините, тва има значение но не е най- нажното. Тука въпроса беше за колегата дето сигурно има две гонки у целиа си съзнателен живот, ама иначе бие всичко наред. А за тва че новите технологии са по- добри от старите мисля че няма смисъл да се оспорва!
    156 V6 turbo

  10. #25
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Цялата работа е, че СФИНКСА нищо не разбра от това какво искаше да каже РАДКО
    Още с първия си пост по темата отиде в десета глуха пич
    А от там се подведоха и другите след теб
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  11. #26
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default Re: Дръпки vol.2

    Quote Originally Posted by hondoman
    Quote Originally Posted by 1912
    Quote Originally Posted by ShoxXx
    Дърпайте се колкото искате без опасност за околните и внимавайте!
    И бъдете реалисти. няма нищо срамно да паднеш. Важното е това да те стимулира да направиш колата си по-бъра. Иначе е най-лесно да напишеш тук, че биеш всички и всичко.
    Успех!
    това наистина е така страшно много съм стимулиран да направя тъпата кола бегачка заради гадните хонди
    Колега да не те е наказала някоя японка бре
    да един прелуд 2.3 160 коня ама не е в това въпроса всеки който иска бегачка си купува няква хонда .тука имам едни приятели много им вървят хондите и заради това съм се амбицирал и моята да тръгне поне малко повече
    вчера се пусках с един голф 4 1.9тди и доста прилично върви досега не се бях пускал с печка ама .. само 2 коли го наказах
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by Nasko_77
    Цялата работа е, че СФИНКСА нищо не разбра от това какво искаше да каже РАДКО
    Още с първия си пост по темата отиде в десета глуха пич
    А от там се подведоха и другите след теб
    Аз много добре го разбрах какво има предвид,а именно не че неговата кола е най-бързата в този клас,а просто колите с които е имал късмета да се дърпа са се случили по-бовни но не там е въпроса.Просто не съм съгласен(а и май не само аз),че по-старите старите коли задължително са по-бавни от по-новите
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  13. #28
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by hsr
    Quote Originally Posted by Nasko_77
    Цялата работа е, че СФИНКСА нищо не разбра от това какво искаше да каже РАДКО
    Още с първия си пост по темата отиде в десета глуха пич
    А от там се подведоха и другите след теб
    Аз много добре го разбрах какво има предвид,а именно не че неговата кола е най-бързата в този клас,а просто колите с които е имал късмета да се дърпа са се случили по-бовни но не там е въпроса.Просто не съм съгласен(а и май не само аз),че по-старите старите коли задължително са по-бавни от по-новите
    Ами точно де
    Това искаше да каже момчето. Просто не е падал от такива до момента А не, че не може да стане. Ама СФИНКСА щото е фен на Немцкото и веднага се зачепи. И не го е разбрал правилно плюс това.
    И аз не мисля, че по-старите коли задължително са по-орязани от към динамика от по-новите. Даже доста от новите модели на редица марки са много зле
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  14. #29

    Default

    на 7,8,9 септември съм в Пловдив има една много яка 164ка може да се пуснем да я видя в действие дали найстина е толкова яка
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Не съм съгласен със вас, и аз мисля че по- новите коли са по- мощни от по- старите, като разбира се говоря за една и съща кубатура. Жив пример за това са БМВ! Старата 318I Е36 е 115к.с , а новата е 140к.с, друг пример са Хондите и Аудитата при тях новите двигатели са 1.6 160к.с, 1,8 180к.с , а старите са доста по-слаби. Другото което е налице е остаряването на двигателя, износването и т.н. неслучайно като некой каже "моита е 150к.с", хората го питат "а от тях колко са умрели".
    И последно ще кажа - Ми че като старите двигатели (технологии) са същите или дори по-добри от новите, защо според вас фирмите производители хвърлят некви неземни суми за разработване на нови????
    Иначе никой не казва, че от стара кола бегачка не става, тва е друг въпрос
    156 V6 turbo

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •