Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 81

Thread: СКОРОСТТА...

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    кво да ти кажа , аз краш тестове не гледам гледам в реалноста как са нещата
    катастрофирал съм няколко пъти ( 2 пъти аз и няколко пъти съм се возил в коли по време на катастрофа )
    с ниска скорост на никой нищо му нямаше освен уплаха , докато на висока не мис е говори

    законите на кинетиката са съвсем прости и ясни по въпроса с скороста ако ме разбираш какво искам да кажа
    Ок съгласен, НО ти от къде знаеш, че всичките тези хора (лека им пръст) са загинали в следствие на каране като идиоти.


    Живи и здрави и няма смисел от безмислен спор...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  2. #47

    Default

    Не мога да знам дали 100 % от хората на снимките са загинали от идиотско каране . Мога да кажа със сигурност че идиотското карането с висока скорост е 100 % предпоставка за катастрофа . Само е въпрос на време

    на няколко от снимките имаше мотористи , е там вече съм сигурен че е от идиотско каране . Ти видял ли си мотор да спазва каквито и да е ограничения

  3. #48
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default

    Ако и един човек поне се замисли и започне да кара по-внимателно мисля че има смисъл.

    Като пожелание може да се редактира първият пост, да се подчертае, смени цвета и т.н. на предупреждението че снимкитe не са за хора със слаби нерви.

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

  4. #49

    Default

    "
    Ако и един човек поне се замисли и започне да кара по-внимателно мисля че има смисъл.
    "

    точно това е смисъла и точно затова трябва да стои тази тема

  5. #50
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by pifeca
    Като пожелание може да се редактира първият пост, да се подчертае, смени цвета и т.н. на предупреждението че снимкитe не са за хора със слаби нерви.
    ГОТОВО!!!

    П.П. Радвам се че има спор в темата и се излагат различни мнения, но каквото и да кажете това се е случило, без да се споменават обстоятелствата (алкохол, скорост, пътна обстановка, ден, нощ...) и това са само резултатите... като знаем тях според мен има смисъл да се видят било и за малко, за да може в обратен ред да се задвижт нещата... ние сме по пътищата и никой не е в безопасност, т.е. всичко е в наши ръце и в тези на този отсреща и на този отдясно на светофара.... това е!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #51
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Кърджали
    Posts
    59

    Default

    Тези снимки показва неразумното шофиране до какво води.Ипосле некя някои само да се перчи колко барзо карал.Карал докато НЕ Е ПОРЕДНАТА СНИМКА ВАВ САИТА>Даи боже на всички безвариино каране само това мога да кажа. И УМНАТА
    AMD&ATI Любимите марки на един Маняк на Игри !!

    Alfa_Romeo 155 1.8 8v

  7. #52
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Брей, я гледай тука много светци бе, има ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ и на който не му стиска да не гледа, а също да не гледа когато изстъргват някой негов роднина от някоя стена или броня на камион, където е налетял благодарение на скорости видни в подписите на някои съфорумници
    По мое мнение тия снимки трябва да ги види всеки начинаещ шофьор и поне по веднъж годишно бамбашка рацерите по родните ни пътища, щото 1000+ загинали годишно си е като да водим една малка война, а за цивилизованите държави...ми много точно казано ЦИВИЛИЗОВАНИ, а тук си е шибана джунгла на пътя и на идиотите с Q7 или Н2 им е през к.ра за мен, ще ме прегазят и даже ще им се размине с условна присъда.
    И ако виждането на тия снимки спаси поне един човешки живот годишно, то тогава си заслужава "рацерите" по родните пътища да ги гледат до посиняване и то всекидневно
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  8. #53

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Quote Originally Posted by SFINKS
    Колкото повече се гледат подобни неща толкова повече ще стават....така е устроена човешката психика....
    "
    пълни глупости
    Ако ти беше прав!!!... в цивилизованите държави (ние не сме сряд тях) навсякъде където могат, щяха да показват подобни снимки!!!

    Но не го правят!!!...няма смисел да ти обяснявам защо....
    човек да каже,че не си бил в "цивилизовани държави" и да не знаеш, ама точно пък с такива "гадни реклами" е пълно, ето пример http://www.youtube.com/watch?v=Eyuj1VI_xUQ или http://www.youtube.com/watch?v=ipnJbSnmc24&NR=1

  9. #54
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Кърджали
    Posts
    59

    Default

    Точно казано
    AMD&ATI Любимите марки на един Маняк на Игри !!

    Alfa_Romeo 155 1.8 8v

  10. #55
    Запален алфист blank_jack's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Plovdiv
    Age
    36
    Posts
    235

    Default

    абе всички сте прави да ви кажа истината не е една - единственото което мога да кажа, освен че откакто снощи ги гледах тия снимки не ми се яде много ... днес съм навъртял 400 километра и всеки път когато изпреварвах или ускорявах над позволеното една от тия снимки ми се просваше пред очите и ме караше да се замисля още по 1 път какво правя и дали няма да ме стържат от асфалта след това...
    Аlfa Romeo 156 1,8 TS
    Fiat Bravo - 1,6
    Hyundai i20 - 1,2

  11. #56
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Като малък много учебници по Съдебна Медицина съм разглеждал. На това не издържах. Не можах да го изгледам целия линк.
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  12. #57

    Default ...

    Малеее...Не вярвах, че може да ми стане гадно като гледам нещо такова, но това е нещо страшно...(едвам пиша в момента)
    AR 166-ex, FIAT Coupe VFD-ex

  13. #58
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    абе колеги,
    тук изведнъж ми заприлича на клуб на светеца...
    в другите теми се говори чия красавица какъв разход дава при някакви безумни скорости, а изведнъж тук какво става???
    аре да не се излагаме...такива неща са ставали, стават и ще стават докато има превозни средства. това си е простата истина. ако ти е писано да те размажат със сигурност ще стане, колкото и да се пазиш, разбира се не е нужно да предизвикваш съдбата.
    какво ли ще ти се случи ако на магисталата при 130 км/ч ти се пръсне предна гума??? това пак ли ще е неразумно каране или какво???
    снимките са адски брутални, но това е реалността.
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  14. #59
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    Аре давайте.... карайте с 200 да стигнете 1 час по бързо максимум! Или незнамеме колко ни развиват колите ?Мисля че всеки знае какво може колата му тъй ч останалото е випрос на това колко си тъп да провериш истина ли е! Няма смисъл да се плаши някой който знае че кара разумно ! Виждаме ги самоубииците на път за черноморието или по магистралите.... гледам ги и не ми го побира акъла как е възможно човек да предприема такива действия и изпредварвания...... тези по снимките са едни от тях (НЕкъсметлийте щото останалите не са по добри шофъори от тях.. просто имат повече късмет колата в насрещното да се забави с части от секундата и да не ги помете !) а не от тези които карат с акъла си.... тъй че тва не са снимки които ще ме накрат да шофирам по малко или да не ходя с колата на море... ! И В краийна сметка ако ти е писано да се обесиш нема да се удавиш ! Айде със здраве и умната !
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  15. #60
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    Quote Originally Posted by lan
    абе колеги,
    тук изведнъж ми заприлича на клуб на светеца...
    в другите теми се говори чия красавица какъв разход дава при някакви безумни скорости, а изведнъж тук какво става???
    аре да не се излагаме...такива неща са ставали, стават и ще стават докато има превозни средства. това си е простата истина. ако ти е писано да те размажат със сигурност ще стане, колкото и да се пазиш, разбира се не е нужно да предизвикваш съдбата.
    какво ли ще ти се случи ако на магисталата при 130 км/ч ти се пръсне предна гума??? това пак ли ще е неразумно каране или какво???
    снимките са адски брутални, но това е реалността.
    Реалността е, че хората са идиоти, и дори и такива снимки не могат да им въздеистват ли? Ми не е тва ...

    Аз лично мисля, че и темите за тва кой колко е дигал максимално трябва да се ЗАБРАНЯТ!!!!!! Ама тва си е мое мнение....
    Виж Алфата ...


Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •