Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 81

Thread: СКОРОСТТА...

  1. #31
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default

    това къде го видя:
    пс: особено се дразня, на изкавание от сорта: това заслужават безсмъртните
    ... в резултат на шофирането на разни ВЕЛИКИ ШОФЬОРИ от 18 до 88, които се мислят за безсмъртни стават много от белите, пияните са друга мноого обширна тема. Същите тези индивиди много често нито имат опита, нито подготвена кола която е достатъчно стабилна и може да спира както трябва. Отделен факт е че по-често загиват невинни хора. И не пожелавам на никого каквото и да е ПТП.

    Има малко хора които МОГАТ да карат наистина бързо и сигурно, и много дето се мислят за ....

    Не познавам рацерите от форума и не причислявам никой към можещите или неможещите.

    Иначе си слагам ръка на сърцето и си казвам че съм правил много глупости на пътя. Карам почти винаги много над ограниченията извън града и т.н. Опитвам се да не преча на другите на пътя, или така си мисля. Всичко това не значи че съм ВЕЛИК ШОФЬОР.

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

  2. #32

    Default

    темата да си стои според мен за да напомня на рацерите кво става за няколко секунди при висока скорост , от човек с бъдеще > кайма
    който не е катастрофирал с висока скорост няма да го разбере по друг начин освен с нагледен пример като тези снимки

    тва е истината в очите

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    темата да си стои според мен за да напомня на рацерите кво става за няколко секунди при висока скорост , от човек с бъдеще > кайма
    който не е катастрофирал с висока скорост няма да го разбере по друг начин освен с нагледен пример като тези снимки

    тва е истината в очите
    ама и ти си един счвтец, утре ще те прегази камион на тротоара.... супер ли ще ти е роднините да те видят и некви форумни идиоти да пишат на вуж го тоя бил пян и скочил пред камиона.... баси абе вие близки нямате ли бе.... баси хората

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #34

    Default

    аз малко се съмнявам в тия снимки някой да може да познае конкретен човек щото просто цял човек няма останал никаде по тия снимки.

    Както казах тия сними са "истината в очите "
    кое според вас въздейства повече в/у поведението на един водач :
    1/ знак ограничаващ скороста до 80 км
    2/ въпросните снимки

  5. #35

    Default

    а сега си представи на близкия ти човек на тия снимки...
    не става така тва са глупости. ..... ПЕТКО беше много прав ама вие безгрешните не рацерите сте светии.... пу мани......

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #36

    Default

    аз точно не съм светец, ма не ми пречи да гледам истината в очите
    ако наистина следваш тази логика и смяташ че е вярна званни в БТВ да не показват всяка вечер снимки на смаващи катастрофи и да спрат цялата тая кампания с войната по пътищата . Показват ги поради простият факт че това май ше се окаже най-ефикасното средство за въздействие в/у водачите
    колкото по-просто и силно въздействащо е едно средство толкова по ефикасно

    дай сега да забраним да пишат " пушенето убива " в/у цигарите щото на някой роднината умрял от рак на белия дроб

  7. #37

    Default

    Пак прочети кво е написал Петко, ква превантивност като караме по пътища за 10 пъти по-малко трафик... не ми се спори за глупости

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #38

    Default

    какво е написал Петко ????
    аз нищо смислено не виждам в тва което е написал
    "
    Колкото повече се гледат подобни неща толкова повече ще стават....така е устроена човешката психика....
    "
    пълни глупости

    Що да не спорим по въпроса , и тва според мен съвсем не са глупости
    Айде замисли се ако на мястото на пътен знак примерно забранено изпреварването сложат огромен билборд с някоя от тия снимки , кое ще по ефикасно а ..........

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    какво е написал Петко ????
    аз нищо смислено не виждам в тва което е написал
    "
    Колкото повече се гледат подобни неща толкова повече ще стават....така е устроена човешката психика....
    "
    пълни глупости

    Що да не спорим по въпроса , и тва според мен съвсем не са глупости
    Айде замисли се ако на мястото на пътен знак примерно забранено изпреварването сложат огромен билборд с някоя от тия снимки , кое ще по ефикасно а ..........

    ако искаш труповете да ги висваме по мостове а и да ги окачваме по светофари.........................

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #40

    Default

    интересна идея е тва ма нереална

  11. #41
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Според мен тази тема НЕ е за триене, или поне първият пост от нея. Още повече че има много явно предупреждение че снимките НЕ са за хора със слаби нерви. Всеки сам да си решава дали да гледа или не. И никой никого не кара насила да гелда.
    Иначе линка е пускан и преди и то от мен ако се не лъжа, но това няма никакво значение.
    И за мен е много по важно дори и само един човек да се замисли какво прави на пътя след като изгледа снимките, отколкото да се водят безсмислени за мен диспути дали да се трие темата или не. Колкото по внимателно се кара и се спазват ограниченията - толкова шансовете да стават подобни сакатлъци намаляват.

    И сега ако някой ще ми говори за състоянието на пътищата и че те са виновни са повечето катастрофи ще му задам прост въпрос. Ами като знаете в какво състояние са нашите пътища зщо по дяволите карате така че излагате на риск своя живот и живота на още много хора ?

    п.с брех ввднъж да съм съгласен със Сфинкса
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  12. #42

    Default

    Сфинкса грешни тези никога не защитава

    ако караш с 40 км па даже и без колан най много фаровете да си счупиш , ма ако караш с 150 освен фаровете и главата си чупиш па макар и с колан

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    Колкото повече се гледат подобни неща толкова повече ще стават....така е устроена човешката психика....
    "
    пълни глупости
    Ако ти беше прав!!!... в цивилизованите държави (ние не сме сряд тях) навсякъде където могат, щяха да показват подобни снимки!!!

    Но не го правят!!!...няма смисел да ти обяснявам защо....

    пс: Като толкова много мислите, че има страшен смисел, ми сложете си по една разпечатка на най-страшната снимка в колата си....и да видим до къде ще стигнете...

    Quote Originally Posted by SFINKS
    Сфинкса грешни тези никога не защитава

    ако караш с 40 км па даже и без колан най много фаровете да си счупиш , ма ако караш с 150 освен фаровете и главата си чупиш па макар и с колан
    Ти краш тестовете знаеш ли с колко се правят????

    Quote Originally Posted by pr_00f
    И сега ако някой ще ми говори за състоянието на пътищата и че те са виновни са повечето катастрофи.....

    Не, не бре Не са....по-път който може да поеме... да речем 1000 коли на час минават по 7 000 коли...за маркировки и тем подобни няма какво да говориме....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #44

    Default

    кво да ти кажа , аз краш тестове не гледам гледам в реалноста как са нещата
    катастрофирал съм няколко пъти ( 2 пъти аз и няколко пъти съм се возил в коли по време на катастрофа )
    с ниска скорост на никой нищо му нямаше освен уплаха , докато на висока не мис е говори

    законите на кинетиката са съвсем прости и ясни по въпроса с скороста ако ме разбираш какво искам да кажа

  15. #45

    Default

    Проофе ди и ти ли безгрешен излезе бе.... на теб трябва да ти вземат книжката и да си хжърлиш ключовете от колата в язовира.

    Аз съм по пътищата средно по 120 000 км на година и тая заради такива кат теб неадекватни с пътната обстановка съм бил всидетел и участник в ПТП-та. Въобще не давай такива мнения....

    краш тестовете са с 54 км/ч - 64 км/ч

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •