Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 81

Thread: СКОРОСТТА...

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Младост
    Posts
    86

    Default

    Подкрепям ne0!!!Направо бях потресен от тези кадри......не мога да повярвам какви гнусни работи се публикуват в интернет
    ' 99 Lancia Delta TD-Super Economy

  2. #17
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default

    ... добре де гнусни, ама няма нищо измислено това е резултат от полетите на безсмъртните ...

    Лошото е че и на мен много ми тежи десния крак, направо си мисля за терапия !!!

    Отделно не можах да ги догледам до края ...

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

  3. #18
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default

    ... добре де гнусни, ама няма нищо измислено това е резултат от полетите на безсмъртните ...

    Лошото е че и на мен много ми тежи десния крак, направо си мисля за терапия !!!

    Отделно не можах да ги догледам до края ...

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    Според мен темата си е страшно актуална щом с предупреждение не става нека гледат крайният резултат. Найстина ми е малко криво за душите на хората, който след смъртта си биват разглеждани като пример, но според мен по-добре така от колкото утре да е някой от нас

    ХОРА КАРАЙТЕ РАЗУМНО
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  5. #20
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Колега темата не е за тук според мен , иначе е адски поучителна !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  6. #21

    Default

    Аз ясно подчертах, че разбирам целта на поста и темата...
    НО !! , ще ме изпрощавате, НИКОЙ НЕЗАСЛУЖАВА ДА ГЛЕДА ТАКИВА ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ !! има си други маааалко по цивилизовани начини за превенция !
    Днес цял ден пътувах с колата и трябва да ти кажа , че ми беше много трудно да карам !
    Знам че това е голата реалност, ! Защо по същата логика нетръгнете голи по улиците... или да показват операции на живо по телевизията, зада се пазим от тази или онази болест... да видиш как режат хората..
    май много се отплеснах... надявам се да небъда погрешно разбран !
    http://luchi.bg/ Парапети

  7. #22
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    темата е доста актуална на последък - момчета нека всеки се замисли - преди да натиска педала на газта - никой не заслужава такава нелепа и грозна смърт , да не говорим , че всеки може да е и от двете страни (потърпевш или причинител )на такъв ад - дано не се случва на никого
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  8. #23
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Aз да Ви кажа тези снимки съм ги виждал и преди - като карам и позасиля се сещам за тях и карам по-бавно и внимателно

    Чукайте на дърво!! Внимавайте и мислете!!! Не сме сами на пътя !!!
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Аз, па няма да ги гледам тогава!
    156 V6 turbo

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    Баси ..... треперя ... особено тези с касатрофите мисля, че трябва всеки да ги види !!!!!!!!!!!!!!!!! Който не го е страх разбира се и наистина има много здрави нерви. Това е начинът да се замислим мноооого сериозно кво правим на пътя!!!!! Все още не си усещам нищо в устата просто изтръпнах ....
    Виж Алфата ...


  11. #26
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    Aз да Ви кажа тези снимки съм ги виждал и преди - като карам и позасиля се сещам за тях и карам по-бавно и внимателно

    Чукайте на дърво!! Внимавайте и мислете!!! Не сме сами на пътя !!!
    Еварата БатВас точно тва е !
    Виж Алфата ...


  12. #27

    Default

    Колкото повече се гледат подобни неща толкова повече ще стават....така е устроена човешката психика....за какво си мислиш то става в един момент....Това не съм си го измислил аз, научно доказано е.

    А и съм напълно съгласен с Нео!!!

    пс: особено се дразня, на изкавание от сорта: това заслужават безсмъртните и т.н.///// да не сте били там та знаете какво е станало????

    Теза тема е за коша....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  13. #28

    Default

    Моля модераторите да не се правят на свети води..... НЯМАТЕ ЛИ СРАМ БЕ!!!!!!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #29

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    Някои от снимките са наистина супер гнусни, едва ли може повече, но всичко си е написано, след тези коментари едва ли някой няма да знае за какво става въпрос. Мен лично ми повлияха ужасно много едвам заспах, и наистина е малко трудно ако сис със слаба психика да си направиш правилните изводи. Но при всички положения - дори и на най-затъпелия тъпак ми правят впечатление и го карат да помисли много много сериозно, бих казал даже оставят отпечатък. Не бих ги гледал втори път, даже не можах да изгледам всичките, но ако някой се осмели да избере някои от тях и ги сложи някъде може би е най удачно. За съжаление според мен няма дриг начин да се осъзнае чистата и проста истина за кво става дума на пътя със висока скорост.
    Виж Алфата ...


Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •