Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: За класиките и популяризирането на тези прекрасни модели

  1. #31
    Младши алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofiq
    Posts
    4

    Default

    Марката Алфа Ромео много ми допада , дали защото баща ми е много запален и сигорно ми е по наследство . Много ми харесва Spider Dueto , този двуместен автомобил направо ме убива ! Много ме кефи формата му , няма такава Алфа от новите модели !

  2. #32
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Радвам се, че има раздвижване по темата. Напоследък не правя много за популяризирането. Освен, че от време на време давам на някой "с чисто минало" да покара моята скромна ежедневнта кола - 90-та. Само, че скоро може и да ме осъдят за заразяване с неизлечима болест .
    Alfa Romeo 75 24V

  3. #33
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default

    Здравейте !!!!ВИЕ силно повлияни от манията и ФЕНОВЕ на необикновенните НЕЩА ,вие ЛУДИ ЗВЕРОВЕ яхнали ЕДИНСТВЕННИТЕ истински АЛФИ в България ,хора РАЗЛИЧНИ -хора НЕОБИКНОВЕННИ -КАКВО ИСКАТЕ ???-какво усещате ,ОБЛАДАВАЙКИ ЗВЕРОВЕТЕ КОИТО ПРИТЕЖАВАТЕ ,ЕДНА ЧАСТ ОТ ИСТОРИЯТА ,ЕДНА ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО ,НАЧИНЪТ ПО КОЙТО ДА СЕ САМООПРЕДЕЛИШ СРЕД ОВЦЕТЕ .НО , ТИ ,овца ли си ?НЕЕЕЕЕЕ ТИ СИ ЗВЯР !!!!ЗВЯР с ОПРЕДЕЛЕНА ИНДИВИДУАЛНОСТ ,по зъл от другите и с по големи ИЗИСКВАНИЯ към СЕБЕ СИ и съотвеитно към ДРУГИТЕ!!! БРАВО за ВЕНЦИ ,ЗА 75ТУРБОДЕЛТА ,за ИЛИАН 75 ,за MADBOY,за ЗМГ,ПЕШКАТА ,75ТС,и всички други колеги ,да ме извинят че не посочвам поименно ,защото нашите редици са толкова плътни че дори и без ШПЕРО не можеш да ходиш където си искаш.Та въпроса ми е към ЗВЕРОВЕТЕ на коитто СИЛАТА им е в TRANSAXLE-Задно -незавидно поведение !!!КАКВО СИ ПОАЗВОЛЯВАТЕ ВИЕ !!!!ВИЕ ЛИ СТЕ ЕЛИТЪТ ,МОЛЯ ............
    ДААААААААААА,НИЕ СМЕ ЕЛИТА ние сме ХОРАТА ,които държиме марката ALFA ROMEO ЖИВА и ИСТИНСКА !!!!

    .
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  4. #34
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    10

    Default

    Хора от 4 дена имам 75-ца си сьм влюбен в таэи кола.ще прочета целия форум и ще се опитам да се свьржа с вас,имам много неясноти.Но едно е ясно,това е моята кола.

  5. #35
    sedemdesetipetist alfonso_90's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Казанлък,св.Влас,
    Age
    33
    Posts
    623

    Default

    Quote Originally Posted by mudo View Post
    Хора от 4 дена имам 75-ца си сьм влюбен в таэи кола.ще прочета целия форум и ще се опитам да се свьржа с вас,имам много неясноти.Но едно е ясно,това е моята кола.
    давай снимки да я видим и честита да ти е със сигурност много ще те радва както всеки собственик на този изключителен модел
    ALFA ROMEO 75 2.0 ts
    ALFA ROMEO 75 2.5 V6
    ALFA ROMEO 146 2.0 TURBO

  6. #36
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    10

    Default

    Все още нямам снимки,но и това ще стане.Скоро в Ловеч ще се разбере за 75-цата.С ваша помощ,най вероятно.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •