Results 1 to 14 of 14

Thread: Airbags..... хванала ги липсата!

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    43

    Default Airbags..... хванала ги липсата!

    В общи линии тъпа тема

    Значи купих си аз наскоро мойта красавица, голям кеф наистина, и чак след няколко дни гледам - на таблото отдясно нема никой, демек - само един шофьорски еърбег имам и това е. Защо забелязах това толкова късно, не знам, ама тъпо много ми стана.
    Та да ви питам ква е тая модификация, колата си е с всичко което си има тоя модел по принцип, ама кво е тва - само един еърбег, странно ми е наистина?! Освен това - има ли и друг, който да е изпадал в такава тъпа ситуация или само аз съм се влюбил до уши, та не виждам елементарни неща още на огледа

    Уф, май нещо прекалих с кафето по нощите...
    Alfa 156 1.8 TS '99
    --------------


  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    43

    Default Airbags..... хванала ги липсата!

    В общи линии тъпа тема

    Значи купих си аз наскоро мойта красавица, голям кеф наистина, и чак след няколко дни гледам - на таблото отдясно нема никой, демек - само един шофьорски еърбег имам и това е. Защо забелязах това толкова късно, не знам, ама тъпо много ми стана.
    Та да ви питам ква е тая модификация, колата си е с всичко което си има тоя модел по принцип, ама кво е тва - само един еърбег, странно ми е наистина?! Освен това - има ли и друг, който да е изпадал в такава тъпа ситуация или само аз съм се влюбил до уши, та не виждам елементарни неща още на огледа

    Уф, май нещо прекалих с кафето по нощите...
    Alfa 156 1.8 TS '99
    --------------


  3. #3
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Тази е производство за Италия има и други такива например, Гиги взе такава само с един.
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  4. #4
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Тази е производство за Италия има и други такива например, Гиги взе такава само с един.
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  5. #5
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default

    Има и други такива, но кьорав карти не играе... Аз го забелязах чак като бах капарирал и се вътрил още кинти за превоз до сервиз и всички диагностики. Иначе колицата върви вече ох@ително и много и се кефя. Но ако знаех предварително че е само 1 airbag нямаше да я взема.

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

  6. #6
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default

    Има и други такива, но кьорав карти не играе... Аз го забелязах чак като бах капарирал и се вътрил още кинти за превоз до сервиз и всички диагностики. Иначе колицата върви вече ох@ително и много и се кефя. Но ако знаех предварително че е само 1 airbag нямаше да я взема.

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

  7. #7
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    и моита е с 1 но го знаех предварително.да не се налага да се отваря
    0888515205

  8. #8
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    и моита е с 1 но го знаех предварително.да не се налага да се отваря
    0888515205

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    43

    Default

    Quote Originally Posted by pifeca
    Има и други такива, но кьорав карти не играе... Аз го забелязах чак като бах капарирал и се вътрил още кинти за превоз до сервиз и всички диагностики.
    Аз го забелязах в халето на КАТ. Малко късничко. Всъщност го забеляза жената, щото нали става дума за от нейната страна че липсва.

    Иначе не ми стана ясно едно - ква е логиката въобще да се произвежда такъв модел само с един еърбег??
    Alfa 156 1.8 TS '99
    --------------


  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    43

    Default

    Quote Originally Posted by pifeca
    Има и други такива, но кьорав карти не играе... Аз го забелязах чак като бах капарирал и се вътрил още кинти за превоз до сервиз и всички диагностики.
    Аз го забелязах в халето на КАТ. Малко късничко. Всъщност го забеляза жената, щото нали става дума за от нейната страна че липсва.

    Иначе не ми стана ясно едно - ква е логиката въобще да се произвежда такъв модел само с един еърбег??
    Alfa 156 1.8 TS '99
    --------------


  11. #11
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    И във Варна си имаме една такава Оказва се, че да се намери централа за един еърбег е по-трудно, отколкото за два, ама все пак рядко се налага да се търси, де
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  12. #12
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    И във Варна си имаме една такава Оказва се, че да се намери централа за един еърбег е по-трудно, отколкото за два, ама все пак рядко се налага да се търси, де
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  13. #13

    Default

    Дано не ни се случва колеги да опираме до еирбеците....че в някои случаи и 10 не вършат работа
    настояща - BMW 3er
    ex. Alfa Romeo 156 - 2006-2007
    ex. Alfa Romeo 164 - 2000 - 2005

  14. #14

    Default

    Дано не ни се случва колеги да опираме до еирбеците....че в някои случаи и 10 не вършат работа
    настояща - BMW 3er
    ex. Alfa Romeo 156 - 2006-2007
    ex. Alfa Romeo 164 - 2000 - 2005

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •