Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: Въпрос относно гърне

  1. #31
    започва да се пристрастява fazana's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    43

    Default

    Ако са избили на порцелана има много малки цепнатини и почерняват.Най добре отиди на диагностика и ще ти кажат какво и има.
    ALFA ROMEO 155 T. SPARK 1.7 8V

  2. #32

    Default

    Свещите ми изглеждат наред-нямат нагар,не са черни и прочее.И това ми е много чудно щото колата вече съвсем спря да върви От няколко дни отвреме на време колата прекъсваше доста осезаемо и рязко някъде околу 2000-2500 оборота(все едно гасне 9и веднага пак пали).Това обаче не го превеше постоянно,а само понякога.След като мине 3000 оборота-никакви проблеми-върви си гладко и реагира доста добре при подаване на гас.
    Днес обаче започна да го прави доста по-често и се влоши дотолкова,че сега сякаш работи на 2-3 цилиндъра и се усеща миризма на неизгорял бензин.Свещите изглеждат сравнително добре,което ми изглежда странно при подобна работа.Нещата отново стават малко по-добре след 3000 об.но не може да се каже,че работи нормално.Вече направо се видях в чудо с тая кола.Някой имал ли е подобен проблем?
    Знам,че първият ви съвет ще бъде"Иди на диагностика" и ще го направя при първа възможност,но все пак някой да има някаква идея какво може да й е
    Благодаря предварително
    155 1.8 8v TS & FZR 600

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •