Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: миниум или грунд ?

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    78

    Default

    какви пари е ZINGA ? намира ли се лесно ?

  2. #17

    Default

    Към 29 лв. за кг. Има го в офиса на фирмата..

  3. #18
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Quote Originally Posted by Ttotko
    Колега,можеш да направиш следното: 1.Чистиш колкото може от ръждата..с каквото можеш..флекс, бормашина,четка...2.Мажеш два,три слоя от ZINGA-та..3.Мажеш с грунда за поцинкована ламарина на ЛАКПРОМ..4. Боядисваш отгоре с квото решиш...За зингата виж тоя линк .. аз вече го пробвах миналото лято..сега чакам да видя резултата...за сега е добре..т.е. не е избила ръжда...по поцинкованото.. http://www.novostroy.com/zinga/zinga.htm
    Ама тоя препарат изглежда мноого як! Ще ввзема да си го закупя. А задължително ли трябва да обезмаслявам с т`ва другото или не. Вече си виждам студено поцинкованата бабичка как сам я изкарал и я суча на жълтите павета и куките пак ме гонят да ме питат "Абе Венци какви са тия лупинги.Ти за къде тренираш" Извинявайте замечтах се
    Alfa Romeo 75 24V

  4. #19

    Default

    ..Ми спазваш си технологията - обезмасляване, температура(да не е много студ), изчакване...както пише...за разредител можеш да ползваш този на "Боро"...мисля че беше БОРОЛИН..за тяхната ( българската "зинга" - пише мисля - "студено поцинковане" или нещо подобно, но не те съветвам да взимаш от нея...)..струва два-три лева разредителя и си върви екстра...вместо да се набутваш със скъпия разредител на Зингата..

  5. #20
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Днес я купих тая Zinga 27 лв. е най малката кутия.Стигала за 4 кв. м. Като я замажа отгоре с грунд и после с боя. Мисля че ще си реша проблема, ако това което е в кутията върши осигурява защитата рекламирана в сайта.
    Alfa Romeo 75 24V

  6. #21

    Default

    Направо върху зингата можеш да сложиш и БОДИ 999 ... и това.. е без нищо повече...зависи на кое място по колата е..ако не си работил с бодитата - виж в сайта на емкомплект, там е обяснено кое за кво е... не знам дали кита ще хване направо върху зингата..пробвай..http://emk-33.com/viewtopic.php?t=1105

  7. #22
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Quote Originally Posted by Ttotko
    Направо върху зингата можеш да сложиш и БОДИ 999 ... и това.. е без нищо повече...зависи на кое място по колата е..ако не си работил с бодитата - виж в сайта на емкомплект, там е обяснено кое за кво е... не знам дали кита ще хване направо върху зингата..пробвай..http://emk-33.com/viewtopic.php?t=1105
    Защо кит? аз мисля грунд да намажа и после боя. Става въпрос за стената на коша. под помпите и точно зад педалите
    Alfa Romeo 75 24V

  8. #23

    Default

    ..))..ОК..Извинявай - разсеях се нещо - обсъждахме с колегите точно подобни проблеми..Мажи смело с грунд и боя и това е..))

  9. #24
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Тоя цинк е много рядак. Верно ще ми трябват поне три раце да намажа. А те ми разправяха, че даже ражредител ще ми трябва.
    Alfa Romeo 75 24V

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •