Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Резонаторно гърне вместо катализатор ???

  1. #16
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    абе едно питане! начи в една тема бях чел,че като махнеш катализатора там нещо ламбда сондата не отчитала правилно или трябвало и тя да се махне или нещо такова.ако може да ми кажете вие ко напрайхте с тая сонда и ако не е махната как работи сега?!

  2. #17

    Default

    И аз питах същото на 1-2 места и ми казаха че това не влияе на ламбдата......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    212

    Default

    Добре де, някой ходил ли е в ЕМ Комплект 33? Аз много съм доволен
    от гърнетата им.За катализаторите незнам.Но мисля че предлагат уни
    версални,които поне като форма и размери съпадат с 156.

  4. #19

    Default

    Аз звъннах на тоя пич от форум Купува дето е писал че изкупува - дава 60 лв, като безплатно ти слага резонатор и го монтира....мисля да се възползвам.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Където ги сменят, често пъти ги изкупуват-пример- М Комплект 33 да кажем и колегата по горе е дал препратка. Иначе имат разни катализатори гледах с цени от 125-350 лева, отделно пък гърнета или каквото поискаш.Относно тая ламбда-има специалисти, те да кажат, има по форума писания, при тия след 2002 май има значение.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •