Results 1 to 4 of 4

Thread: Смяна на гумени уплътнения

  1. #1
    Запален алфист minkata's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    103

    Default Смяна на гумени уплътнения

    Здравейте колеги! Извинявам се предварително ако е обсъждана темата преди, но не намерих нищо. Става дума за това, че гумите (уплътненията) по вратите и праговете ми се разкачат, скъсани са, а някои и изгнили (старостта си казва думата ) Интересува ме, някой дали до сега е сменял за да каже от къде могат да се вземат, какви пари са горе долу и въобще намират ли се? Благодаря предварително!
    Alfa GTV


  2. #2
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    От александър ауто съм поръчвал за типото... и още преди 10тина години кихнах 60лв
    Иначе те съветвам от някоя на яасти да си купиш...твойта даже е ФЛ. ...как така от старост Някой изобщо не купува подхранващи спрейчета

  3. #3
    Запален алфист minkata's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    103

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    От александър ауто съм поръчвал за типото... и още преди 10тина години кихнах 60лв
    Иначе те съветвам от някоя на яасти да си купиш...твойта даже е ФЛ. ...как така от старост Някой изобщо не купува подхранващи спрейчета
    Мерси за инфото. Ами не.. колата още като я купих си бяха така гумите... а че не съм купувал спрейчета и това е вярно.. дори не съм подозирал че има такива
    Alfa GTV


  4. #4
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by minkata View Post
    Здравейте колеги! Извинявам се предварително ако е обсъждана темата преди, но не намерих нищо. Става дума за това, че гумите (уплътненията) по вратите и праговете ми се разкачат, скъсани са, а някои и изгнили (старостта си казва думата ) Интересува ме, някой дали до сега е сменял за да каже от къде могат да се вземат, какви пари са горе долу и въобще намират ли се? Благодаря предварително!
    http://www.alfaworkshop.co.uk/parts/...or_Seals.shtml
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •