Results 1 to 10 of 10

Thread: Преследване с 33 и полицейско БМВ - яко!

  1. #1
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default Преследване с 33 и полицейско БМВ - яко!

    http://youtube.com/watch?v=ySxNIoBhMoU
    Струва си минутката

    П.С. Е тва е - истинският алфист предпочита да се разбие но не и да го догони немска кола
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  2. #2

    Default

    Това малко ми напомня на бьрзи и яростни 3

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  3. #3
    Запален алфист Слав's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София/Перник
    Age
    38
    Posts
    207

    Default

    Добре клипчето е махнато и всички са доволни

    И на мен ми харесва гонката.Все пак щастлив край има само в приказките, нали?

    == Lancia Delta == 1.6 ІІ i.e. - тоталка
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

  4. #4
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    ЕЕЕЕЕЕЕЕ направо се изкефих......

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  5. #5
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    как може да се кефите на смачкани алфи
    мен ми става жално
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  6. #6
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    съдисти
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    80

    Default ливадата

    да, но е 155 :-/
    Alfa Romeo 33 1.7 i.e. '89

  8. #8
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by mim
    как може да се кефите на смачкани алфи
    мен ми става жално
    а мен питаш ли ме,като умопомрачително силно я обичам тази алфа(33), като и стане нещо на някоя от 33-ките ми и направо се поболявам.

    mim, извинявам се че все се налага да те цитирам. но какво да се прави-просто съм единодушна с теб,а ти явно успяваш да ме изпревариш

    И аз не виждам кое е "кефското "в този клип.Ако се водя от максимата, че нещата са добре , когато завършват добре- в случая нямаме такава развръзкаили пък да вземем ,че "Целта оправдава средствата", в случая пак не работи, като резулата е 1 на 0 за БМВ
    Аз лично с е кефя на 33-ки , които много вървят ,но и финишират успешно.Иначе да се размажеш като домат ми изглежда проста и безмислена работа, за която не е нужно да си караш 33 е недостойно на всичкото отгоре

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  9. #9
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr
    Quote Originally Posted by mim
    как може да се кефите на смачкани алфи
    мен ми става жално
    а мен питаш ли ме,като умопомрачително силно я обичам тази алфа(33), като и стане нещо на някоя от 33-ките ми и направо се поболявам.

    mim, извинявам се че все се налага да те цитирам. но какво да се прави-просто съм единодушна с теб,а ти явно успяваш да ме изпревариш

    И аз не виждам кое е "кефското "в този клип.Ако се водя от максимата, че нещата са добре , когато завършват добре- в случая нямаме такава развръзкаили пък да вземем ,че "Целта оправдава средствата", в случая пак не работи, като резулата е 1 на 0 за БМВ
    Аз лично с е кефя на 33-ки , които много вървят ,но и финишират успешно.Иначе да се размажеш като домат ми изглежда проста и безмислена работа, за която не е нужно да си караш 33 е недостойно на всичкото отгоре
    имам аз едно предположение,че колегите се радват на управлението на 33-та преди злощастния полет

  10. #10
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Quote Originally Posted by MrX
    Quote Originally Posted by milenamr
    Quote Originally Posted by mim
    как може да се кефите на смачкани алфи
    мен ми става жално
    а мен питаш ли ме,като умопомрачително силно я обичам тази алфа(33), като и стане нещо на някоя от 33-ките ми и направо се поболявам.

    mim, извинявам се че все се налага да те цитирам. но какво да се прави-просто съм единодушна с теб,а ти явно успяваш да ме изпревариш

    И аз не виждам кое е "кефското "в този клип.Ако се водя от максимата, че нещата са добре , когато завършват добре- в случая нямаме такава развръзкаили пък да вземем ,че "Целта оправдава средствата", в случая пак не работи, като резулата е 1 на 0 за БМВ
    Аз лично с е кефя на 33-ки , които много вървят ,но и финишират успешно.Иначе да се размажеш като домат ми изглежда проста и безмислена работа, за която не е нужно да си караш 33 е недостойно на всичкото отгоре
    имам аз едно предположение,че колегите се радват на управлението на 33-та преди злощастния полет
    Абсолютно, и в тоя ред на мисли клипчето с 155цата н е за тази тема много но карай. Иначе и аз не харесвам развръзката за 33ката но добре я дрифтва. Дали е перманент 4?
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •