Results 1 to 4 of 4

Thread: дави се на газ в ниските Bravo 1.8 GT Lovato

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default дави се на газ в ниските Bravo 1.8 GT Lovato

    Quote Originally Posted by ТАЙНА МАЦКА
    Като тръгвам от място и настъпя педала на половина, колата не тръгва, а сякаи нещо не правя, все едно не съм я настъпила, така е около 2 - 3 секунди после започва да набира и влезне ли си в 3200 си е супер.

    1.8 GT 10.96 година производство, с Хитачи запалване.Газовата е Ловато от 1 година и 7 месеца е на газ, но винаги паля на бензин и я чакам да загрее преди да превключа.

    Абе на бензин е друг, играят оборотите от време на време - не моторчето напразния ход, други предположения?
    Здравейте колеги, вижте какво ме пита една позната можем ли да и помогнем? Аз от газ нищо не разбирам...няма ли 8 свещи и 100 октана...
    Виж Алфата ...


  2. #2

    Default

    могат да и помогнат е сервиз за газови уредби

  3. #3
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Яко "Удушена" АГУ, толкоз на прима виста
    Преди смесителната плочка има някъде кранче /може и да са 2/ да ги отвие по един оборот и пак да пробва
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  4. #4
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default Re: дави се на газ в ниските Bravo 1.8 GT Lovato

    Quote Originally Posted by odisey
    Quote Originally Posted by ТАЙНА МАЦКА
    Като тръгвам от място и настъпя педала на половина, колата не тръгва, а сякаи нещо не правя, все едно не съм я настъпила, така е около 2 - 3 секунди после започва да набира и влезне ли си в 3200 си е супер.

    1.8 GT 10.96 година производство, с Хитачи запалване.Газовата е Ловато от 1 година и 7 месеца е на газ, но винаги паля на бензин и я чакам да загрее преди да превключа.

    Абе на бензин е друг, играят оборотите от време на време - не моторчето напразния ход, други предположения?
    Здравейте колеги, вижте какво ме пита една позната можем ли да и помогнем? Аз от газ нищо не разбирам...няма ли 8 свещи и 100 октана...
    Тя от кога не е сменяла въздушен филтър?
    На колата не й стига въздух

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •