Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: катализатор

  1. #31
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Нищо не качва, просто ДВГ, реагира малко по-добре /минимално/ Добър ефект се получава ако сложиш чип, спотен филтър и подходящ изпускателен тракт, ма тва си е цифра
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  2. #32
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Напротив качва мощността защото съпротивлението на газовете в изпускателния тракат пада подобрява се очистването на цилиндрите, но с какви стойности се повишава мощността това е друг въпрос. Най глупавия вариант е да сложиш едно "спортно" гърне разликата в мощността ще е минимална пък може и да няма. Но ако се направи от човек дето си разбира от работата и се пусне отделна тръба от всеки цилиндър с подходящ диаметър после се събират има варианти за резонансни гърнета и прочие щуротии вече разликата в мощността ще е осезаема може бо около 6-7% в плюс, обаче струва скъпо
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #33
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default

    еми най накраяа са реших и го махнах днеска катализатора,беше ужасно затлачен,обаче разликата се усети още при първото натискане на газта колата върви по съвсем друг начин,е вярно че малко повече бръмчи ама за това си имам музика.така че ако си мислите че не ви вървят колите махайте ги тия катализатори,работата ми струваше 45лв. на мястото на катализатора сложиха резонаторно гърне.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

  4. #34
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default

    еми най накраяа са реших и го махнах днеска катализатора,беше ужасно затлачен,обаче разликата се усети още при първото натискане на газта колата върви по съвсем друг начин,е вярно че малко повече бръмчи ама за това си имам музика.така че ако си мислите че не ви вървят колите махайте ги тия катализатори,работата ми струваше 45лв. на мястото на катализатора сложиха резонаторно гърне.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •