Results 1 to 15 of 15

Thread: антирадар - върши ли работа?

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    бургас
    Posts
    84

    Default антирадар - върши ли работа?

    нещо много почнаха да ме глобяват за превишена скорост и то в града с 75-80 км и се дразня...
    разбрах че продават антирадари за около 90-100 лв.
    вършат ли работа за града или пискат от всеки радио или ненамси къв сигнал?
    alfa 156 '00 2.0 distinctive

  2. #2
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default Re: антирадар - върши ли работа?

    Quote Originally Posted by fredi77
    нещо много почнаха да ме глобяват за превишена скорост и то в града с 75-80 км и се дразня...
    разбрах че продават антирадари за около 90-100 лв.
    вършат ли работа за града или пискат от всеки радио или ненамси къв сигнал?
    Това което се предлага по магазините за 90-100 се нарича радар-детектор. Антирадарите са забранени
    Детекторите имат режим "Сити" т.е. при сигнал със сила под дадено ниво не се обажда. Също има и режим безшумен но.....пусни търсачка има много изписано по въпроса, а и темата не и е тука мястото
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  3. #3

    Default

    въпроса е много спорен. ако радара е пуснат нормално засича от много далече и върши страхотна работа. Обаче нашите момчета от КАТ се изхитриха и се покриват като мишоци и пускат5 само инпулси, срещу които няма спасение. моето мнение е че помага. аз имам във всички коли такъв уред и до сега ме е спасявал няколко пъти....и няколко пъти не е успявал. въпрос на късмет и реакции.

    ПС - наистина тове се нарича радар детектор. Антирадара заглушава сигнала на радара и променя отчитането му.

  4. #4
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default антирадар

    аз имам кобра и един руски савер за 30лв.разлика не намирам ,ако радара им е включен постоянно и двата вьршат еднаква работа.
    0888515205

  5. #5
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    покриват като мишоци и пускат5 само инпулси, срещу които няма спасение.
    Спасението е детектора да има функцията "Instant on" преди да достигне 300-та метра необходими за засичане се обажда...., че е приел единичен импулс
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  6. #6
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Стара тема. само да отбележа, че кобра 6 серия като я включиш е по дефалт в муте на Х банд.

    Трябва да цъкбеш един път бутончето за да наостри зъбките.

    Често се среща накой папагал да си купи такъв детектор и да реве, че на бачкал - Отговора е ЧЕТИ БЕ ПАПАГАЛ! Има си инструкция.

    Петко беше писъл мн за радарите - общо взето не е само да го лепиш на стъклото и да се праиш на безсмъртен.


  7. #7
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Имам cobra 9330 за 200 лв си го взех и за една година мога да кажа че си е избил парите, но не може да се разчита само на него, трябва да се внимава.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    438

    Default

    На мен ми върши идеална работа!
    Спасявал ме е неведнъж!
    Е......сега ако те стрелнат с единичен импулс и стелт технологията няма да ти помогне.....но това все пак е сравнително рядко

    2000 156 SPORTWAGON SELESPEED
    1998 145 1.6 T.SPARK

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default

    Спасението е да караш в ограничението. И за теб и за останалите.
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  10. #10

    Default

    ае сиктир бе... сериозно ли това е спасението....
    аз ако спазвам ограниченията, по-добре да хвана влака. Бая по-бръже ша стигна ... А? Неислиш ли.......
    Брееее... че умно са изказа !?
    http://luchi.bg/ Парапети

  11. #11
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    не ставай нагъл!
    съвсем нормално е някой да не иска да бъде претрепан на пътя от поредния "безсмъртен".
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    41

    Default

    ахъ, тука работата опира до малко акъл в тиквата
    хубав слънчев ден, бръмчиш си по магистралата - естествено, че ше понастъпиш леко или па не чак толко леко :P
    обаче вечер като излизам да тичам и почти всеки път виждам по някой малоумник да пили гуми по тъмно и в жилищна кооперация - душата ми се пълни с радост само като си ги представя всичките е те такива зад решетките с по едно гадже от малцинствата
    Alfa Romeo 146 JTD

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky
    не ставай нагъл!
    съвсем нормално е някой да не иска да бъде претрепан на пътя от поредния "безсмъртен".
    отлично разбираш че нямам това в предвид !! Нямаше смисъл да даваш такъв коментар!
    Отлично знете че на доста места ограниченията са безмислени сложени! А полицаите само това чакат!
    Сигурен съм че все още несъществува човек които да спазва Всички ограничения!
    Съзнателно или несъзнателно винаги ти се случва да си извън закона!
    Пробваите веднъж да спазвате Всички знаци (особенно ограниченията на скороста извън града) да видим колко ще издържите!
    http://luchi.bg/ Парапети

  14. #14

    Default

    Аз имам Whistler 58 Pro http://www.radar-express.com/old/whis-pro58.html твърди се че има функцията Instant On и лови всичко, но срещу пуснат в последния момент радар не помага . А доколкото е морално да се кара с превишена скорост нека всеки който е противник на това да си сложи ръка на сърцето и да каже че винаги в населено място кара максимум с 50км/ч а на извън градско максимум с 90км/ч. Аз също не съм фен на това да летиш с 100км/ч в жилищен квартал например, но на магистралата ако карам с 120 имам чувството че съм спрял .
    Alfa Romeo 155 2.0 16V Super

  15. #15
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    аз па не съм фен да ми пишат акт за 52 км в час тъпите ченгета насрани ползвам руски антирадар и доза късмет и за сега съм с почти пълен брои точки но това е засега де

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •