Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 145

Thread: Стелки за всички модели на Алфа

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    43

    Default Стелки за всички модели на Алфа

    Здравейте на всички, вече от месец съм щастлив собственик на една красавица 156-ца, често чета теми из форума, та дойде време и аз да се регистрирам и също да започна вече с питанията

    Та на въпроса - 156-цата която си взех е просто прекрасна, но я получих без стелки в купето. Това определено е дразнещо, а и създава проблеми с вътрешното почистване.
    В Александър Ауто имат оригиналните стелки за 156, но са 180 кинта. Интересува ме къде другаде бих могъл да потърся, като не държа да са оригинални, просто да стават за колата. Тези които ми показаха там са си супер яки, ама не знам защо 180лв ми се струват доста за нещо като стелки...

    Поздрави!
    - Явор
    Alfa 156 1.8 TS '99
    --------------


  2. #2

    Default

    Нема никъде! На късмет нещо ако изпадне!

  3. #3

    Default

    Колегата blank_jack сподели,че е имал същия проблем.Разрешил го е като са му направили стелки по поръчка.Къде и на каква цена-най-добре да отговори лично той.
    156 1.8 TS

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    438

    Default

    От Солун си купихме доста хора от форума...струват 20 евро. Гръцки са, 5 части - 2 отпред, 2 отзад +средна за отзад с пълноцветна везана емблема на шофьорската стелка.

    2000 156 SPORTWAGON SELESPEED
    1998 145 1.6 T.SPARK

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    43

    Default

    Quote Originally Posted by pumukle
    От Солун си купихме доста хора от форума...струват 20 евро. Гръцки са, 5 части - 2 отпред, 2 отзад +средна за отзад с пълноцветна везана емблема на шофьорската стелка.
    Ok, а дали случайно някой внася от тях, или пък да има човек на който може да се направи поръчка? Защото заради бачкането не се виждам в близките месеци в Солун, а дори и да отида - те са 20евро, ама плюс пътните разходи май крайната сума надхвърля 180лв за оригиналните от А. Ауто
    Alfa 156 1.8 TS '99
    --------------


  6. #6
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default стелки

    остави си координати на лс.аз след 15 дни ще ходя до там и ако не ти е кьсно ще ти донеса
    0888515205

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    Колега ще съм ти много благодарен ако и на мен купиш един комплект стелки за 156 защото и аз имам проблем с намирането.
    Ако трябва да се видим да се рзберем нещо
    Благодаря
    EX 156 1.6 TS

  8. #8
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default стелки

    ако може колегата да пусне 1 снимка да имаме ясна представа как изглеждат иначе няма проблем които иска ще му взема
    0888515205

  9. #9
    Запален алфист blank_jack's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Plovdiv
    Age
    36
    Posts
    235

    Default

    Ами лично аз като си купих колата стелките бяха доста зле и търсих много, но такива няма никъде ... и един познат ми предложи да му ги очертая на картон и той занесе шаблоните в Асеновград имало някаква фирма където ги шиели - 15 лева ми взе, но няма лого - поради някаква причина не можели да го сложат ... някой ако иска мога да му дам телефон и адрес пък после като си я зема от сервиза ще ги снимам да видите дали ще са по вкуса ви
    Аlfa Romeo 156 1,8 TS
    Fiat Bravo - 1,6
    Hyundai i20 - 1,2

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    438

    Default

    Ще гледам да ги снимам тия дни....
    Иначе те се продават в магазина на един от дилърите на Алфа в Солун, който се намира на околовръстното, малко преди отбивката за аерогара "Македония" отдясно на пътя има дилъри на 10-ина марки автомобили...един от последните шоуруми е на Алфа Ромео.
    Има и други представителства на марката в града, но точно в този магазин със сигурност има от евтините...иначе си продават и оригинални...нещо 60-70 евра ми се върти в главата...Петко или Григор да кажат ако си спомнят.

    2000 156 SPORTWAGON SELESPEED
    1998 145 1.6 T.SPARK

  11. #11
    Запален алфист blank_jack's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Plovdiv
    Age
    36
    Posts
    235

    Default

    ммм ... аз май писах някаф отговор тука със снимката ама нещу липсва, дали е изтрито или някой е бекъпнал форума ... пък може и паметта да ме лъже след 3 дни без сън ... се пак ето я снимката .. малко кал ама ...

    http://www.eds-plovdiv.org/stelka/IMG_0067.jpg
    Аlfa Romeo 156 1,8 TS
    Fiat Bravo - 1,6
    Hyundai i20 - 1,2

  12. #12
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default стелки

    това ли са Грьцките стелки
    0888515205

  13. #13
    Старши алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Варна
    Posts
    863

    Default

    Не тези са правени по шаблон в Асеновград - виж по-горе е писал човека. Но като гледам снимката не са идеална форма.
    Оригиналните са с друга форма.
    AR 159 1750 TBi '09
    AR 156 SW 1.9 Mjet '04
    ex AR 156 1.8 TS '98

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by blank_jack
    ммм ... аз май писах някаф отговор тука със снимката ама нещу липсва, дали е изтрито или някой е бекъпнал форума ... пък може и паметта да ме лъже след 3 дни без сън ... се пак ето я снимката .. малко кал ама ...

    http://www.eds-plovdiv.org/stelka/IMG_0067.jpg
    Това ако не се лъжа са стелки за Лада Самара

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  15. #15
    Запален алфист blank_jack's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Plovdiv
    Age
    36
    Posts
    235

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Quote Originally Posted by blank_jack
    ммм ... аз май писах някаф отговор тука със снимката ама нещу липсва, дали е изтрито или някой е бекъпнал форума ... пък може и паметта да ме лъже след 3 дни без сън ... се пак ето я снимката .. малко кал ама ...

    http://www.eds-plovdiv.org/stelka/IMG_0067.jpg
    Това ако не се лъжа са стелки за Лада Самара
    е ти пък го каза .... ся ше ме накараш по пижама да тичам до гаража да ги свалям ... тва са имали хората от тва са ги направили ....
    Аlfa Romeo 156 1,8 TS
    Fiat Bravo - 1,6
    Hyundai i20 - 1,2

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •