Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Червени светлини за 156

  1. #16
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    написал съм за спортпак,а относно разликите в изпълненията, доста сме говорили по други теми,че конкретната поръчка на клиента,може да приведе колата към изпълнение,несъответсващо към почти никое изпълнение!доста съм чел по този въпрос и имам доста наблюдения по него,но не искам да убеждавам никой насила в моето мнение
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  2. #17
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by rady156
    написал съм за спортпак,а относно разликите в изпълненията, доста сме говорили по други теми,че конкретната поръчка на клиента,може да приведе колата към изпълнение,несъответсващо към почти никое изпълнение!доста съм чел по този въпрос и имам доста наблюдения по него,но не искам да убеждавам никой насила в моето мнение
    е хубаво де, ти си чел, но и ние не само сме чели но сме и гледали конкретни екземпляри, та така, дистинктива не е "поръчково" даунскейлн-ат до бели километражи, а просто няма СпортПак примерно
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  3. #18
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Quote Originally Posted by valjo
    Quote Originally Posted by rady156
    написал съм за спортпак,а относно разликите в изпълненията, доста сме говорили по други теми,че конкретната поръчка на клиента,може да приведе колата към изпълнение,несъответсващо към почти никое изпълнение!доста съм чел по този въпрос и имам доста наблюдения по него,но не искам да убеждавам никой насила в моето мнение
    е хубаво де, ти си чел, но и ние не само сме чели но сме и гледали конкретни екземпляри, та така, дистинктива не е "поръчково" даунскейлн-ат до бели километражи, а просто няма СпортПак примерно
    чак бих си помислил,че се нервиш нещо!!!
    за кво "поръчково" distinctive говориш не ми стана ясно!да не превръщам темата в спор,но бих казал,че не само съм чел и не само съм гледал екземпляри като вас(не знам кои вас!
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Е по твоята логика, мойта каква е? Има клима, 4ел. стъкла, махагон, 15ки джанти, с бели уреди и свети зелено, с тапицерия плат, има халогени и е 2.0 ТС 2000год. Щото аз го чета тва дето си го писал и мойта май не се вписва никъде
    156 V6 turbo

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Са ше напишеш progresion, обаче ми свети зелено, а не червено както си написал? Макар че по- бих се радвал на червено
    156 V6 turbo

  6. #21
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Абе Гледам вече няколко дистинктива все с бели километражи, светят зелено ( Дистинктив рич - с кожа, босета и т.н.т)
    Отделен пакет се поръчва за да светят оранжево(червено) иначе дистинктива си е с бели километражи. Не може да кажете ,че дистинктива свети червено Има и дистинктиви с 15-ки джанти и с дървен волан
    - проверявано в Е-пера и от опит



    Така че това НЕ Е вярно;

    "distinctive-фабрично се прелага със 16 цола лети джанти,халогени и странични прагове!интериора е от плат!волана и скоростния лост са кожени,а централната конзола е черна качествена пластмаса и с имитация на карбон!4 ел.джама!!уредите са черни и светят червено!предлага се със всички двигатели отново!има изпълнения със седалки в дизайн тип GT i 156 TI от плат!
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  7. #22

    Default

    Добре а колко е трудно да се направи да свети червено оранжево или пр.?Не вярвам да е много трудно , нали?
    БатВас: А на този плат пише ли навсякъде Алфа Ромео?
    настояща - BMW 3er
    ex. Alfa Romeo 156 - 2006-2007
    ex. Alfa Romeo 164 - 2000 - 2005

  8. #23

    Default

    Моята е селеспиид , салона е кремаво бяла кожа (МОМО) ,4 ел сткла,таблото ми е черно и свети червено,прагове оригинални и джанти 17 оригинални лети.Каква модификация съм ?Апропо,Вальо,виждал си колата при Румен.Те май нашите две са си там на щат

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  9. #24
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov
    Моята е селеспиид , салона е кремаво бяла кожа (МОМО) ,4 ел сткла,таблото ми е черно и свети червено,прагове оригинални и джанти 17 оригинални лети.Каква модификация съм ?Апропо,Вальо,виждал си колата при Румен.Те май нашите две са си там на щат
    не искам да влизам в ролята на некъв дет да определя изпълненията,но твоята значи е диздинктив!
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  10. #25
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Quote Originally Posted by nkn66
    Е по твоята логика, мойта каква е? Има клима, 4ел. стъкла, махагон, 15ки джанти, с бели уреди и свети зелено, с тапицерия плат, има халогени и е 2.0 ТС 2000год. Щото аз го чета тва дето си го писал и мойта май не се вписва никъде
    Са ше напишеш progresion, обаче ми свети зелено, а не червено както си написал? Макар че по- бих се радвал на червено Smile

    еми прочети какво съм написал,именно прогрешън е със бели уреди и свети зелено,а относно 4 ел джама-това е допълнителна екстра,която се доплаща,както и много хора предпочитат плат пред плюш и кожа,тъй че разберете какво означава индивидуализиране към основна модификация,тоест хващаш един пакет и към него добавяш и отхвърляш екстри!!!към изпънение диздинктив много хора си поръчват бели километражи,ПРОСТО защото повече ги кефят от черните с червени светлини!има много алфи които са със кожен волан и махагонов скоростен лост и табло и още десетки "нетипични" изпълнения!
    нямам никакво желанние да налагам мнението си,защото то е важно за мен!!!затова нека някой се наеме и да обясни разликите,защото след като го написах онова дълго описание,никой не каза нищо в продължение на над 15 дни,докато пичагата не си купи алфата!!!
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •