Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 58

Thread: Среща за Карлово и карловци

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by bobi_25_
    Значи нека го направим в 17:30. 30 минути по-рано или по-късно мисля че не е проблем.
    ok

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by ico83
    Quote Originally Posted by bobi_25_
    Значи нека го направим в 17:30. 30 минути по-рано или по-късно мисля че не е проблем.
    ok
    ето резултат от днешната среща в Сопот броя на на феновете започва по малко да се увеличава

  3. #18
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Подредени като Българския трикольор
    Ето и от мен няколко:
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    pirdop
    Posts
    41

    Default

    Колеги днес се зачетох малко за ИТАЛФЕСТА, но така и не разбрах къде ще се проведе, та аз имам една идея-искате ли да им предложим да е в Сопот на лифта. Както знаете мотористите всяка година имат мотосъбори там и е много готино. Но за целта някой трябва да направи няколко снимки на местноста за да ги разгледат и другите колеги и да си кажат мнението. -Какво мислите по този въпрос???
    Alfa Romeo GTV-2.0T.S.-155hp
    Alfa Romeo 156-1.6T.S.-120hp

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by bobi_25_
    Колеги днес се зачетох малко за ИТАЛФЕСТА, но така и не разбрах къде ще се проведе, та аз имам една идея-искате ли да им предложим да е в Сопот на лифта. Както знаете мотористите всяка година имат мотосъбори там и е много готино. Но за целта някой трябва да направи няколко снимки на местноста за да ги разгледат и другите колеги и да си кажат мнението. -Какво мислите по този въпрос???
    става но те колегите като гледам как се интерисуват от сбирите в Сопот си правя изводи колко ще са съгласни и за Италфеста да се проведе тук

  6. #21
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Не бих казал че мястото е подходящо! Има само един голям паркинг и един лифт нищо повече! На една такава национална сбирка трябва да се помисли за много неща като се започне от местата за преспиване а и вечерната "почерпка" така да се каже След което ще е редно да има нещо като писта или място където ще се провеждат различните състезания и конкурси и т.н. и т.н. ...
    Предполагам разбирате сериозността към организацията на едно такова мероприятие? Това не е като на нашите сбирки да почовъркаме по колите и после да глътнем по бира
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  7. #22
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Тази събота в Пирдоп към 20:30 - 21:00 ч. среща ще има ли?
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by val_mcrae
    Тази събота в Пирдоп към 20:30 - 21:00 ч. среща ще има ли?
    незнам както се очертава на мен саботата ще ми е заета имам патуване до село и маи ще се преспи там но все още не е сигурно ще пиша допалнително

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    pirdop
    Posts
    41

    Default

    Колеги аз сан на работа в събота и неделя от 15:00 д0 00:00, но ако искате можем да се видим в неделя кам 10:30 в Пирдоп...?
    Alfa Romeo GTV-2.0T.S.-155hp
    Alfa Romeo 156-1.6T.S.-120hp

  10. #25
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Quote Originally Posted by bobi_25_
    Колеги аз сан на работа в събота и неделя от 15:00 д0 00:00, но ако искате можем да се видим в неделя кам 10:30 в Пирдоп...?
    Събота и неделя съм в Пирдоп ако решите нещо само се обадете
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  11. #26
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Ей несериозници айде тази неделя да ходима на Калояново? Най вероятно както всяка неделя ще има хора и коли за драг. Да вземем да идем и да направим една среща , а пък там може и някой от Пловдивските колеги да дойдат!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  12. #27

    Default

    Вал какво да ти кажа сега трябва да сабирам малко пари (знаеш за какво) така че мен не ме броите гледам да не обикалям много

  13. #28
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    pirdop
    Posts
    41

    Default

    Валка аз немога че съм на работа в събота и неделя,иначе много ми се иска но ниама как може би другата седмица.
    Alfa Romeo GTV-2.0T.S.-155hp
    Alfa Romeo 156-1.6T.S.-120hp

  14. #29
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Предлагам на всички от района за съботното тръгване към Зарата да стане в 08:30 среща на бензиностанция Лукоил -Карлово!
    Какво ще кажете?
    Тъкмо и да видим колко ще смеот тук.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  15. #30

    Default

    Аз съм там включвай ме в списъка

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •