Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: For Alfa Romeo!!!

  1. #1
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default For Alfa Romeo!!!

    Abe mislia si ot mnogo vreme za Alfa i fenovete v bg.Moje da proiaviavam izvestna doza egoizam no reshih vse pak da pusna edna tema sled razgovor s edin priatel,stava vapros za masovoto nastaplenie na Alfa na bg pazar.Zabeliazvam che vse poveche i poveche Alfi se piaviavat v koeto tochno se sastoi problema .To stava malko kato Selianina s koleloto,pritesniavam se che moje da staat kato Golfovete i Auditata masovi koli s selski shofiori koito vaobshte si niamat predstava na kakvo sa sobstvenitsi.Prosto si shofirat .A Alfa spored men e avtomobil samo za Alfisti.Ili kakto pishehse v edin vestnik :''Samo za maniatsi,,Neznam za vas no as lichno shte se smachkam ot nervi kato vijdam razni bezobrazni deto i haber si niamat ot kola da karatAlfa da karat Alfa Romeo na koeto sam svidetel i v momenta po ulitsite!!!Veche dvama poznati (super glupatsi si vzeha 155)samo za tova che im gi preporachali i dali po evtino.A vsashtnost kazvat ,,M po dobre Pasat da si biah vzel''Vie kak mislite?
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    I na men mi pravi vpe4atlenie 4e mnogo 155-i i 164-i se navadixa.V tova nqma ni6to lo6o 6toto edin vid markata se nalaga na pazara a taka moje i da im poeftineqt 4astite ama ne i vseki 3-i da e s Alfa.Predi v kvartala imna6e samo edna Alfa a sega samo 164-e sa 4-i.

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    72

    Default

    Пишете на килица! Нека да се уважа труда на другите!

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    72

    Default Re: For Alfa Romeo!!!

    Quote Originally Posted by alfamilano
    Neznam za vas no as lichno shte se smachkam ot nervi kato vijdam razni bezobrazni deto i haber si niamat ot kola da karatAlfa
    Спокойно. Има една смолянска Alfa33 с огромен надпис "М-Power".

    А дали не е някой фен с много тънко чувство за хумор. Със сигурност е някой веселяк

  5. #5
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    za kirilicata ne moga d apisha na takava

    za alfite e sa da si prodam 155 cata shtoto stanali mnogo i da si kupja ferarri li mi predlagate
    kolkoto poveche tolkova po dobre , az sam na tova mnenie
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  6. #6
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    "Бялата Сила",
    Мойте уважения, ама въпрос на съвсем малко желание е да започнеш да пишеш на кирилица...

    Има 2 вида кирилица:
    Фонетична и БДС. Всеки, който може да пише на български с латински букви може да го прави - направи го и ти.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  7. #7
    Guest

    Default погледни от добрата страна

    Може би това означава че хората отценяват алфите въпреки че това и мен ме дразни донякъде

  8. #8
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    щте се постарая вупреки че пи6а адски бавно на български и много от буквите ги бъркам

    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  9. #9
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default Ами....

    Точно че не ги ценят,ако ги ценяха нямаше да се ядосвам,като оня дето ТС каза със надписа ,,М-power''ебати селския бастун!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  10. #10
    Guest

    Default ОК

    Искаш да кажеш че ги взимат не защото ги отценяват а защото им ги препоръчват

  11. #11
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default ami.....

    Aми този който ви казвам с 155-та я взе щото този дето ги вкарва(мой приател)му каза :Има една супер изгодна 155,а всъщност ониа искаше вектра.ЗА другите незнам но повечето стават собственици по неволя!Направете си сметка човек с желание за Вектра става собственик на Алфа и после жика по добре да бях си взел Пасат!И къв алфист е той,ебати полскя свирач.
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  12. #12

    Default

    Да бе ама какво от това че си е взел алфа това пречи ли ти на теб?!?!? То нали ако нямаше и такива хора никой нямаше въобще да внася алфи в България! А все пак колата на 1во място трябва да ти служи!!! Това е нейната най-важна функция и след това са всичките и други качества. Така че по голямата част от хората не разбират особено много от коли! Те просто си купуват тази която би им служила най-добре според тях а дали е 155 или вектра това си е негова работа! Иначе алфа отдавна да е фалирала ако разчиташе изцяло на феновете и да продават коли само на тях!!!
    XTruck

  13. #13

    Default

    Ами да тенденцията е такава...Сега се внасят страшно много коли втора ръка от Италия, та ще е нормално да има и Алфи.
    То лошо няма де))) Само дето ще ми доста неприятно да ме засичат Алфи на разни селски бекове)) Поне оная каручка Голфа им прилягаше на такива пичове, ама не мога да си ги представя с Алфи(

  14. #14
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default Бековете с Алфи..

    Точно за това говорим,най трудната гледка!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  15. #15
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by Тайга
    Само дето ще ми доста неприятно да ме засичат Алфи на разни селски бекове:))) Поне оная каручка Голфа им прилягаше на такива пичове, ама не мога да си ги представя с Алфи:((
    Има си ги от доста отдавна, ама сега стават повече - аз на ташак им викам 'Италиянци' - голфаджия във 33-ка обикновено... сега вече и във 155 и 164

    Само да не стане 'алфист' нарицателно като голфаджия, че тогава ще трябва да минавам към клуб 'Вартбург' =))

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •