Results 1 to 4 of 4

Thread: проблем с климатроника

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София, Павлово
    Posts
    150

    Default проблем с климатроника

    здравейте колеги.
    имам проблем с климатроника, та реших да споделя и ако някой може да ме насочи ще съм много благодарен. колата е 145 1,6 тс 1999г.
    климатроника е оня с врътките с градусите, не е дигитален... та проблема е следния. давам му темп. 18-19 градуса, пускам му ауто и той духа съвсем леко... като му дам минимума духа много силно, но само на минимум и не намалява сам... имате ли идея какво може да е???
    Alfa Romeo 145 1,6 TS 16V 1999 с нова ламбда сонда (дано не е напразно)

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Стара Загора
    Posts
    280

    Default

    Включи клапата да ту върти само в купето и ако се оправи значи филтъра ти е за смяна.
    Alfa Romeo 146 1400 L MEDIO 16V TS '00 - Бивша

    Чат за съфорумци: http://clubalfaromeo.walker-bg.info/

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen
    Включи клапата да ту върти само в купето и ако се оправи значи филтъра ти е за смяна.
    Кала евала влезе в час

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София, Павлово
    Posts
    150

    Default

    ами не, няма промяна. значи проблема е, че когато е на AUTO не духа, освен ако не е на HI или на LO... ако го пусна ръчно на 1,2,3 или 4 си духа яко... ако го направя на 30 градуса, и му пусна AUTO, духа съвсем слабо (пробвам го вечер, когато е доста по- студено)... и обратното, през деня в най- голямата жега, му давам 20 градуса и АУТО и пак не духа...
    Alfa Romeo 145 1,6 TS 16V 1999 с нова ламбда сонда (дано не е напразно)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •