Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: Ако знаете препоръчайте....

  1. #1
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default Ако знаете препоръчайте....

    Ако знаете препоръчайте за Пловдив някой майстор или някъде където могат да ми сменят крушки и бушони по колата (половината светлини са ми изгорели)
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  2. #2

    Default

    Не е никаква философия и сам да си си смениш !! Купи там каквито крушки са ти изгоряли... купи си един комплект бушончета.. .и сменяй...
    http://luchi.bg/ Парапети

  3. #3
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Лесно звучи отстрани.. отпред са ми изгорели двата габарита и единия халоген. Халогена го погледнах на канала и изобщо отдоло е покрит отвсякъде и ми изглежда невъзможно за габаритите са пробвал на старата(Lanccia dedra) и без успех За бушоните мога да ги оправа ама всички ли се сменят или
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  4. #4

    Default

    започни първо с това- КАКВА КОЛА КАРАШ..??
    Бушоните ги прегледаи ... като извадиш бушона се вижда дли е изгорял.. ако е изгорял го сменяш със същия(същите ампери)
    а за другите работи, като кажеш каква ти е колата, ако мога ще ти помогна ;0
    http://luchi.bg/ Парапети

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    145

    Default

    доколкото помня колата е 146 .....отиваш до понеделник пазара има едни сервиз пред него има 3-4 спряли алфи винаги....и там ще оправят квтото ти трябва ако не ти се занимава сам разбира се....пиши на л.с ако искап да ти дам по точни кординати на сервиза
    Alfa Romeo 155 просто не е автомобил за "средностатистическия" шофьор, а за спортно амбицирани "шпорачи" и маниаци на италианската марка. АЛФА РОМЕО 155 Silverstone

  6. #6
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default Re: Ако знаете препоръчайте....

    Quote Originally Posted by Малък_Alfa_гъзар
    Ако знаете препоръчайте за Пловдив някой майстор или някъде където могат да ми сменят крушки и бушони по колата (половината светлини са ми изгорели)
    леле до къде стигнахме, та това и аз го правя сама!!!!
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  7. #7
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Е вие пък...Не всеки му се рискува да бута по колата си... Аз като бях малък бях поразяващата ръка..>каквото бутна го чупя Та може и той да се е наплашил...Още повече, че колата му не е негова, а е на баща му...Алфа 166 беше :P Успех и ако те е страх да не поразиш нещо, не бутай

    Едит: Нищо, че колата не е твоя напиши в подписа си каква е за да не се чудят другите като трябва помощ
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  8. #8
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Ето един човек койте ме разбира, наистина много много не ми се ризкува да барам отпред за да не прецакам нещо но ще се опитам и с ваша помощ все пак.С бошоните ще се заема първо защото там ми се вижда най лесно а за другото ще се опитам ако нестане radko_88 ще ме насочва по точно към сервиза
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    145

    Default

    колега от моя страна проблеми няма.... но наистина е хубвао да пробваш сам първо па квото стане
    Alfa Romeo 155 просто не е автомобил за "средностатистическия" шофьор, а за спортно амбицирани "шпорачи" и маниаци на италианската марка. АЛФА РОМЕО 155 Silverstone

  10. #10

    Default

    а бе еи... Момче..я се стяагаи и си прави колата...
    По сервизи ми тръгнал за глупости!! От маистори тряя бягаш на далеч...
    Недеи си боже изгори някъде крушка посред нощите, маистор ли ще ми търсиш !?
    Аз до сега разглобявах моита да сменя лампичката на температурата... Бях виждал как става, но небях го равил.. хванах се, развих всякакви болчета де що видях- и хоп.. взе че стана!
    Върно че оплесках тук там... обаче няма как иначе да се науча, докато не го направя сам(когато е възможно разбирасе)
    Върно че се потих почти 3 часа на жегата пред нас, но сега ми е много готино като знам че аз съм си го направил, и следващия път ще ми е по лесно. Пък и съвет мога да дам ако някои тръгне разглобява таблото... къде, какво, как... защото друго е когато си го пипнал с твоите ръце...
    Аиде стига съм се обяснявал..
    Взимаи се в ръце... защото "НЕСТАВА САМО С КАРАНЕ, ТРЯБВА И ПРАВЕНЕ"
    http://luchi.bg/ Парапети

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    145

    Default

    Quote Originally Posted by DiabL0
    Взимаи се в ръце... защото "НЕСТАВА САМО С КАРАНЕ, ТРЯБВА И ПРАВЕНЕ"

    браво много добре казано !!!!!!
    Alfa Romeo 155 просто не е автомобил за "средностатистическия" шофьор, а за спортно амбицирани "шпорачи" и маниаци на италианската марка. АЛФА РОМЕО 155 Silverstone

  12. #12
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default

    Отивам на море иначе щяхме да свършим работа ,хем ще видиш как се прави и другия път сам ще си ги сменяш,трябва и малко инсрументи.
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София; Southampton
    Posts
    73

    Default

    Сори за офф-а ама: Не е ли малко раничко за море бе баце :P
    На теб щи измразнат ... сега, не е ли тъй
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v 140hp '04 The new Mistress
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 8v 105hp '98 еx

  14. #14
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Ето ме пак, поразгледах как седат нещата и чесно казано "гледам като туземец на пишеща машина" .Първо с бушоните ще ме светните ли по въпроса как се разбира кой е изгорял, и за предните фарове вижте по снимката изобщо не знам как да ги откача и да не прецакам нещо ако имате идея .
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  15. #15
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    Quote Originally Posted by Малък_Alfa_гъзар
    Ето ме пак, поразгледах как седат нещата и чесно казано "гледам като туземец на пишеща машина" .Първо с бушоните ще ме светните ли по въпроса как се разбира кой е изгорял, .
    по принцип се гледа жичката на бушона дали не е прекъсната, ако е - значи бушона е изгорял. Това се вижда и без да се свалят бушоните отгоре (но не винаги може да се прецени то4но). а за фара се маха скобата и бялата пласмаса и отдолу са крушките. но пак тр. да се внимава с крушките, да не се пипат за стуклената част (това новите де)
    аиде успех
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •