Results 1 to 3 of 3

Thread: Problemi ot tupata mi glava ;))) Udavih si Alfichkata

  1. #1
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default Problemi ot tupata mi glava ;))) Udavih si Alfichkata

    Abe pichove na kratko kazano udavih si kolata v edna ogromna lokva prez noshta - prosto ne ja vidjah . Purvo startera ne iskashe da vurti izobshto bjah se otchajal che sum si ja preebal alfata seriozno , kakto i da e sled cjala nosht sushene na sutrinta kolata zapali kato ot gurneto izteche baja voda ( ebati mashinata da si gledat rabotata onie sus nemskite super baraki ) Taka purvia problem e che mai v gurneto ima oshte voda zashtoto kato e studena ot vreme na vreme vadi edno stranno purdene kato zagree i prestava. Vtoro ne mi haresva kak trugva kolata prekusva i i igrajat oborotite ( ne e fatalno no e nepriatno . Ne e fatalno zashtoto vse oshte v tova sustojanie gi kusam na start nemskite baraki ) I treto kato trugvam na purva pak ne vinagi vadi ednno sturzhene ( mai suedinitel , dano ne e skorostnata kutia ) Ako mozhe njakoi da mi kazhe kade da ja zakaram za normalni pari da mi ja opravjat shte sum blagodaren . Ot edna godina ja imam i oshte ne sum stupval v serviz za tova ne znam i kade da ja zakaram ....

    ==================кирилизатора
    Абе пичове на кратко казано удавих си колата в една огромна локва през ноща - просто не я видях . Пурво стартера не искаше да вурти изобщо бях се отчаял че сум си я преебал алфата сериозно , както и да е след цяла нощ сушене на сутринта колата запали като от гурнето изтече бая вода ( ебати машината да си гледат работата оние сус немските супер бараки ) Така пурвиа проблем е че маи в гурнето има още вода защото като е студена от време на време вади едно странно пурдене като загрее и престава. Второ не ми харесва как тругва колата прекусва и и играят оборотите ( не е фатално но е неприатно . Не е фатално защото все още в това сустояние ги кусам на старт немските бараки ) И трето като тругвам на пурва пак не винаги вади еднно стуржене ( маи суединител , дано не е скоростната кутиа ) Ако може някои да ми каже каде да я закарам за нормални пари да ми я оправят ще сум благодарен . От една година я имам и още не сум ступвал в сервиз за това не знам и каде да я закарам ....
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #2
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    честно казано ако го напишеш на кирилица ... ще се прочете по лесно ...
    така нищо не се разбира ...!!!

    Кирилица
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Бургас
    Posts
    34
    Alfa Romeo 145 1,9JTD '00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •