Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 55

Thread: за сичкото рацери - малко инфо от ф1

  1. #31
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Е то баце ако си връзваш обувките примерно - и с 30 да караш пак ще се се праснеш някъде. Карам по спомени - Ти тогава каза че си се ударил с 80-90 ама не си гледал пътя нали?


    п.с.
    Почти всички са виждали снимка на колата ти след удара, аз и на живо я видях във Ванто. Доста е смяляна нали ? А си карал мнгоо бавно. А ако беше карал със 130?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  2. #32
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku
    Аз пак да се намеся, този път в малко по-друга (да не казвам насрещна) посока
    Както знаете, катастрофирах (за пореден път) преди седем месеца, НО не карах с превишена скорост, даже карах с половината от ограничението на магистралата пък вижте - колата пак е на дреб
    Просто не само високата скорост е фактор за инцидентите
    аз като карам с някаква непроменяща се скорост, се унасям и почвам да се разсейвам, и тогава става страшно
    така че...мани ти тия монотонни изпълнения...
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  3. #33
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Бургас - София 3 ч и 20 мин. с Мазда 626 2000 м.3 стария модел без проблем.
    146 1.6 TS 01.97

  4. #34
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    Quote Originally Posted by koolio
    Аз като поддържам 120-140 вземам Плевен- София за около час и половина- средна скорост около 105 . шефът ми с Ксантия 1.9 ТД - София- Бургас за 3 часа и 15 мин като кара със 150-160- средна 160. Така че тия средни 197 някакси не ми звучат, освен ако са мерени м/у Пазарджик и Пловдив в 5 сутринта .

    Бургас-София с този автомобил и 160км/ч е нереално....... пак сте пили добавки
    Я и аз да се похвалим с тъпотия
    Варна - Бургас 55-60 мин Като идвах на първата среща зимата неделя пътя беше празен
    Бургас - София 2ч55мин от пред блока (около х-л Мираж гр Бургас) до паркинга на Практикер

    ПП Това НИКОГА няма да се повтори
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  5. #35

    Default

    Тежката катастрофа на магистрала "Тракия"
    ВНИМАНИЕ!!!
    Канал1
    БТВ
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  6. #36
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    мндаааааааааа
    ма то тоа дето се е блъснал на тракия сигурно не си е бил проверил спирачките на стенд 5 минути преди да тръгне и затова така е станало ....

    мислим дека е крайно време да разберем че като караме кола носим отговорност не само за себе си но и за всички останали на пътя чийто живот можем да застрашим
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  7. #37
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Quote Originally Posted by търтей
    мндаааааааааа
    ма то тоа дето се е блъснал на тракия сигурно не си е бил проверил спирачките на стенд 5 минути преди да тръгне и затова така е станало ....

    мислим дека е крайно време да разберем че като караме кола носим отговорност не само за себе си но и за всички останали на пътя чийто живот можем да застрашим
    Най-интересното че тва едва ли не се случи като капак на споровете за високите скорости от вчера, а и на всичкото отгоре е прескочена и мантинелата и ако не беше рейс а бус примерно с 10 човека не ми се мисли .......
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  8. #38

    Default

    Проофе кви са тия приказки.... да го цуне майка му студен.... и какви ли не негативни и черни мисля..... стига глупости, щото нали няма хора дет карат с 90 и да са опасни да да направо немога да повярвам......
    РАЗУМНО Е ДУМАТА.... другото е късмет

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #39
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Банкя city
    Posts
    97

    Default

    Вярно е, че има и шофьори, които са ме карали с 60 км/ч и пак съм умирал от страх, но все пак при 240 км/ч и "добър" шофьор щетите са съвсем други.
    Вярно е, че и скоростта увлича, но трябва да се опитаме непрекъснато да мислим какво би се случило с нас и околните участници на магистралата, ако се строши например заден лагер, или носач по магистралата, и се сдобием с 2 тона неуправляема скрап, движеща се с относително висока скорост и посока ???
    Моbile: 0884612720, ICQ# 92621498, Skype: satamototo
    Луд ужасник с 03' 156 SW 2.4 JTD Distinctive HIGH CD (ECU fine tuning by Bobo Готиното)

  10. #40
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    абе тва 240 са журналистически измишльотини! как па са го засекли, 280.... 340 .. .то бива бива ама чак толкоз
    тва БМВ като го гледам е неква дърта 3ка е36 .... после ходи ми хвали задното задвижване, аре нема нужда, едни резки спирачки и си през таван, ебати кефа...заеби
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  11. #41
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by valjo
    абе тва 240 са журналистически измишльотини! как па са го засекли, 280.... 340 .. .то бива бива ама чак толкоз
    тва БМВ като го гледам е неква дърта 3ка е36 .... после ходи ми хвали задното задвижване, аре нема нужда, едни резки спирачки и си през таван, ебати кефа...заеби
    валери?

    а за засичането - данните са на кат
    ако те вълнува как става точно - скоростта се изчислява по замерен спирачен път и т.н. детайли
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  12. #42
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by търтей
    Quote Originally Posted by valjo
    абе тва 240 са журналистически измишльотини! как па са го засекли, 280.... 340 .. .то бива бива ама чак толкоз
    тва БМВ като го гледам е неква дърта 3ка е36 .... после ходи ми хвали задното задвижване, аре нема нужда, едни резки спирачки и си през таван, ебати кефа...заеби
    валери?

    а за засичането - данните са на кат
    ако те вълнува как става точно - скоростта се изчислява по замерен спирачен път и т.н. детайли
    аре бе ти беше тоя вчера дето ми разправяше как се дигат тия 240!!!!
    тва БМВ като го гледаш кво е? м3 ?
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  13. #43

    Default

    БМВ-то е 5-та серия Е39... или по-скоро беше...

  14. #44
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by valjo
    Quote Originally Posted by търтей
    Quote Originally Posted by valjo
    абе тва 240 са журналистически измишльотини! как па са го засекли, 280.... 340 .. .то бива бива ама чак толкоз
    тва БМВ като го гледам е неква дърта 3ка е36 .... после ходи ми хвали задното задвижване, аре нема нужда, едни резки спирачки и си през таван, ебати кефа...заеби
    валери?

    а за засичането - данните са на кат
    ако те вълнува как става точно - скоростта се изчислява по замерен спирачен път и т.н. детайли
    аре бе ти беше тоя вчера дето ми разправяше как се дигат тия 240!!!!
    тва БМВ като го гледаш кво е? м3 ?
    не знам кво е и ми е през дедовия каква точно е колата
    също така ме боли швепса дали са били 180 или 240 всъщност

    единственото важно е че такъв тип каране е опасен за околните
    шото физиката важи еднакво за сички - там не минава номера - тате ми даде лъскавата си бигачка да са исфукам пред мацката - земи ги тия пиисе лева
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  15. #45
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    мисълта ми е, че това е сравнително стар автомобил, и то със задно ...

    което вече прави карането за (неопитен) водач рисково
    това чудо в завой ако му набиеш спирачките и от 140 пак ще се превърти през таван ? или греша?
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •