Results 1 to 3 of 3

Thread: проблем с алармата помощ

  1. #1
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default проблем с алармата помощ

    Преди няколко дни моята красавица се изяви като особенно капризна принцеса.С две думи влизам в нея и писна фабричната аларма и неще и неще да спре от ключа ,заключвам отключвам какво ли не пвавих неще и неще.Накрая спря.....................и от тогава сме тука има тука нема.Понякога когато я заклщчвам се включва само централното ,понякога се включва и алармата - с две думи преви каквото си иска.Напоследък май само се заключва не знам вече какво прави..............
    Ходих при месния махленски специалистин и съвета му бе да ми монтира друга защото такова нещо не бил видел.Разходих се по няколко други специалисти но така и не намерих решение на проблема.
    Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или знае ко може да ми помогне моля нека каже.

    Алекс
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София, кв. Лозенец
    Posts
    72

    Default

    Имах подобни проблеми със заводската, един път ми се вкючи алармата - един път не, един път ми работи централното - един път не...
    Майстори веднага ми предложиха да ми сложат нова, но аз се усъмних, че нещо искат да ме "извозят".
    При мен поне проблема се оказа от бушоните, над акумулатора от дясно има един куплунг с 4-5 бушона, бяха се разхлабили и разместили и не даваха контакт. Извадих ги, зачистих ги, и ги върнах обратно като ги натиснах максимално силно навътре, и да чукам на дърво ядове вече нямам. Дано и ти да минеш метър...
    Аlfa Romeo 156 16V 1.6 Twin Spark...

  3. #3
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default Благодарности

    Покорно благодарим за съвета.Вече се бях отчаял,при първа възможност ще го изпитам
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •