Results 1 to 6 of 6

Thread: чуденка ?!

  1. #1
    Запален алфист elenkov's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    284

    Default чуденка ?!

    Имам няколко въпроса в бързината да задам. Предницата ми тропа от дясно и се чудя какво ли може да е предполагам амортесиор изспуснал или каре но за каре мисля че не е то та мисълта ми е от каде мога да намеря амортесиор и горе долу някаква цена да ми кажете ?! поздрави

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    145

    Default

    а сигурен ли си че не е носача???
    Alfa Romeo 155 просто не е автомобил за "средностатистическия" шофьор, а за спортно амбицирани "шпорачи" и маниаци на италианската марка. АЛФА РОМЕО 155 Silverstone

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    SF
    Posts
    95

    Default

    иди парво да ти провериат от какво ти тропа.
    зависи и каде и как тропа и при кви условиа, за да се установи приблизително на теориа от кво е , но наи добре в сервисче да чекнат
    Hell Yeah!

  4. #4
    Запален алфист pesho ot vraca's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Враца<=>София:
    Age
    37
    Posts
    116

    Default

    Може чукането да е от танпоните на стабилизиращата щанга . Аз заради тях смених носача за нищо.

  5. #5
    Запален алфист elenkov's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    284

    Default ..

    чукането се чува като карам бавно завия леко на дясно и мина през някаква неравност по пътя незнам от какво може да е говорил съм мой агент който каза че ще я види ама чак другата седмица .. поздрави

  6. #6
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Преди 2 години и аз имах подобно тропане отдясно. Буферът на амортисопра беше изяден наполвина и под ъгъл.
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •