Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем с контактен ключ РЕШЕН

  1. #1
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default Проблем с контактен ключ РЕШЕН

    Като купих колата много трудно от 2-ри, 3-ти път превъртах ключа на контакт от неутрално положение. Отидох при ключара на Стамболийски с идеята да ми видят патронника, но като погледна ключа каза че е много изяден. Понеже нов ключ е цифра първо направихме проба с направа на ключ без чип само да се види че се върти като в масло
    След като видях че проблема е в ключа, ми направи нов ключ като извади внимателно чипа от стария и го сложи в новия, което все пак е 100 лева по тънко. Доволен от момчетата, може да звучи като реклама, но нещата са си така.

    Написах това ако някой има подобен проблем сега или в бъдеще, да опита първо с нов ключ преди да разглобява патронника...

    Ако не е проблем ще сложа и адреса на ателието, но не знам как стои въпроса с реклами и т.н. но питайте на Л.С.

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    В лада форума има раздел за сервизи. Аз преди време хвалих едно пичове за ходова част и вчера като минах покрай тях се похваллиха, че са ги налазили алфи.

    Яко е да се пишат и цените както си направил ти.


  3. #3
    любител IVO_GWM's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    53
    Posts
    307

    Default

    Значи само да уточня нов ключ с прехвърляне на чипа от стария ключ струваше 35 лева. Иначе нов ключ с чип тип 2 е над 140.

    Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Mazda CX-5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •