Results 1 to 12 of 12

Thread: Някой ще ми даде ли инфо(съвети) за покупка на 145

  1. #1
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default Някой ще ми даде ли инфо(съвети) за покупка на 145

    Здравейте .... Гледам 4е тука доста хора са си купили алфа 145 и както се сещате и аз съм и голям фен ....Можете ли да ми кажете на какви цени вървят аз гледах във мобиле.бг ама много не им вървам ...Та ако може да ми кажете и с какви двигатели (смисъл пове4е инфо за двигателя)....разбрах 4е колата е пъргава и много добра...

    Ако може малко по подробно ще съм ви благодарен
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  2. #2
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    А бе пич, ти не смяташ ли, че пусна достатъчно подобни теми в един друг форум, та сега и тука дойде???
    На 20 различни коли се спираш всеки ден. Още в началото ти казах, че като дойде оня велик момент на покупка, тогава да си задаваш въпросите...

  3. #3
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    пуснал съм само 3 теми за коли...и ако пре4еха толкова щяха да бъдат изтрити от админите...Сега не съм казал 4е веднага ще купувам кола а 4е наистина ме интерисува....Също искам да кажа и 4е е нормално да се колебая м/у различни коли щото още съм млад нямам лябима марка автомобили и нямам опит с пове4ето марки....единственото което зная 4е харесвам италянките(баща ми е сменил 4 италски коли)....

    Аааа да и нямам намерение пускам 1000 теми тук защото това е по конкретен форуми и е по ограни4ен ЗА МЕН....а в другия мога да науча пове4е неща....

    П.П Регистрирах единствено защото немога да пусна тема без да съм потребител ...надали ще пиша по някой друг въпрос....


    МИсля 4е ти отговорих достатъчно добре сега ако иска някой моля да ми отговори
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  4. #4
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Здрасти от мен
    По принцип тази тема е коментирана доста често. Ако разгледаш внимателно раздел :Технически консултации и ремонти", сам ще се убедиш че е така:

    http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1551

    http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1566

    http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1529

    има и още доста теми в които е писано за +/- на Алфите и за отделни модели. Така че успех с четенето
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #5
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    А бе образ...много пишеш - нищо не казваш!
    Какво питаш какви цени вървят... www.mobile.bg ; www.mobile.de . Какво по-различно искаш за цена да ти кажем?
    Нали си на чат с Интернета...даже сам казваш, че от други форуми повече можеш да научиш...като е така, защо преди да правиш подобна тема тук не прочетеш цялата статия +/- за Alfa Romeo 145 в www.mobile.bg и после ако имаш някакъв по-конкретен въпрос го задай.
    Освен това като знаеш и що е то форум можеш да поразгледаш този тук и да откриеш доста инфо за всеки един модел. Има си и цяяяяяяла важна тема със всички години на производство и характеристики за всяка дна Alfa от 1986г. насам в раздел "Технически консултации и ремонти"
    А сега ти се замисли добре ли ти отговорих и защо съм ти реагирал така на първия пост...!

  6. #6

    Default

    ShoxXx: защо преди да правиш подобна тема тук не прочетеш цялата статия +/- за Alfa Romeo 145 в www.mobile.bg...платена е там вече...някъде я имаше във форума копната
    '99 156 1.9 JTD SP3

  7. #7
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Shoxx човек молят успокой се...Защо трябваше да прочитам целия форум като ето един пич pr_00f просто ми даде линковете към темите и стана толкова лесно (Много мерси човек) аз не мога да разбера защо толкова се палиш при положение 4е нищо не съм направил....Ето пича не се е заяждал и просто ми даде линковете ...а ти защо трябваше така да правиш бре човек, за какво се ядосваш толкова и ме упрекваш....просто не ми чети темата и толкова...Ти какво ядосваш се че пусакм тема ли-че защо не нали за това е този форум или греша ТОЗИ ФОРУМ да не да е направен да се заяждате

    Здрасти от мен
    По принцип тази тема е коментирана доста често. Ако разгледаш внимателно раздел :Технически консултации и ремонти", сам ще се убедиш че е така:

    http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1551

    http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1566

    http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1529

    има и още доста теми в които е писано за +/- на Алфите и за отделни модели. Така че успех с четенето
    ЕТО ОТ ТАКИВА ХОРА ИМА НУЖДА ВСЕКИ ЕДИН ФОРУМ

    мерси МНОГО [/b]
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  8. #8
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default як оффтопик

    Аууууу дойде момента да се изчеря и аз
    Просто се опитвам да бъда полезен, и понеже не съм технически грамотен, абе всеки кой с каквото може.....
    Ми аз таковата .... Абе то ще си стане яко оффтопик ама да си споделя.
    Когато за пръв път попаднах преди 6 месеца на този форум страшно много се изкефих на атмосферата която цареше /а и все още/ тук.
    Всъщност това е първият форум който някога съм чел по сериозно, а и първият в който се регистрирам. Хареса ми как членовете на клуба се отнасят един към друг. Чел съм и чета и други форуми и просто нямам думи. То има един лаф че простотията не ходи по гората а по хората, но съм виждал такива неще че ум да ти зайде. Та на темата : Кефя се на форума, кефя се на хората които пишат. Кефя се на добрия тон който се е наложил тук, КЕФЯ СЕ И НА )))) не мога да не се усмихна когато говоря за НЕЯ. Сещате се за кого иде реч нали ) Радвам се че форума набира сила / и много нови членове, само преди 2 дена се регистрира потребител N 400/, ей такива нещица радват душата ми. Адски много ми се иска и за напред да поддържаме тази атмосфера на добър тон, разбирателство и взаимопомощ. Тук е момента да благодаря и аз на човека с пъргаво слонче в аватара си за добрата воля и търпението което проявява към много от нас /най- вече към мен/ Дано не ни изоставя и за в бъдеще, ч е без неговите съвети съм жив умрял. Та така де аиде от мен едно леко наздраве
    "Бъдете весели и щастливи до следващата седмица"

    п.с. Аууууууууу аз както съм го подкарал още малко ще остане Turtey на улицата без работа.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  9. #9
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    :thumb:
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #10
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    леле колко трогателно

  11. #11
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default Re: як оффтопик

    Quote Originally Posted by pr_00f
    Тук е момента да благодаря и аз на човека с пъргаво слонче в аватара си за добрата воля и търпението което проявява към много от нас /най- вече към мен/ Дано не ни изоставя и за в бъдеще, ч е без неговите съвети съм жив умрял.
    абсолютно съгласен :thumb: човека с пъргавото слонче си е заслужил много, много почерпки, последната в неделя на срещата заедно с бобо кат ги гледах тия двамцата хубавци и се сещах за техниците на шумахер от ф1(разглобяване леко регулиране и сглобяване на шофьорската ми врата им отне 10мин. )искам да им кажа още веднъж една голямо БЛАГОДАРЯ
    п.с.знам, че се отклонявам от темата ма тя и без това майче е обречена.
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  12. #12
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    няма зна4ение 4е се отклонихте от темата, както казахте тя си беше и обречена....А аз пак ще пиша след като исвзема алфата...4ао 4ао и още много приятни емоции
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •