Results 1 to 6 of 6

Thread: Възможно ли е ....

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София, Борово
    Age
    46
    Posts
    142

    Default Възможно ли е ....

    Преди седмица сменях носачи и тъй като нямах въобще време чак вчера минах през сервиз в Дружба /до зеленчуковата борса/ за стенд. Усещах, че нещо не е наред в предницата, а и волана беше леко завъртян. Човека още като погледна се шашна как може да е толкова крива колата и после като я качи подемника ми заяви, че са ми сложили различни по дължина носачи Два сантиметра била разликата. Утре ще ходя в сервиза където направиха манипулацията, но това възможно ли е???? Не са ли еднакви носачите? Или за различните модификации са различни?
    Alfa Romeo 156 '04 2.4 JTD M-jet

  2. #2
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default Re: Възможно ли е ....

    Quote Originally Posted by deks777
    Преди седмица сменях носачи и тъй като нямах въобще време чак вчера минах през сервиз в Дружба /до зеленчуковата борса/ за стенд. Усещах, че нещо не е наред в предницата, а и волана беше леко завъртян. Човека още като погледна се шашна как може да е толкова крива колата и после като я качи подемника ми заяви, че са ми сложили различни по дължина носачи Два сантиметра била разликата. Утре ще ходя в сервиза където направиха манипулацията, но това възможно ли е???? Не са ли еднакви носачите? Или за различните модификации са различни?
    възможно е !!! аз когато си сменях предницата двата носача ги поръчахме за алфа ромео 146 '95 обаче.... като дойдоха бяха с 2 см по дълги от тези които бяха на колата. върнахме ги и вземахме от фиат, но не знам точно какви. те станаха. после като отидах за реглаж на предницата майстора каза, че има нещо объркно по тази кола. гледа гледа каза, че няма удари и такива неща, но нещо не е наред.
    каза да я карам към 5000 км и да отида да погледне пак да видим вече какво ще я правим. не знам при теб как е, но моите две предни гуми са леко събрани в долния им край...
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София, Борово
    Age
    46
    Posts
    142

    Default

    При мен е обратно. Дясната гума е навън, лявата май е както трябва. И от цялата процедура вече си съсипах перфектните предни летни гуми. Сега стават само за задни . А имаха сантиметър почти грайфер....
    Утре ще се ходи там, че днес не успях
    Alfa Romeo 156 '04 2.4 JTD M-jet

  4. #4
    Запален алфист ALFA155Ts's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    443

    Default

    носачите от фиат типо са ви сложили шото маи са по евтини те са саштите 2 санта по къси ! и обират малко отгоре от накраиниците предницата и циганията е пълна отиваите и си слагаите алфови носачи стига глупости !!
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - няма я вече
    Alfa Romeo 155 1,8 8v T.spark - няма я вече
    Alfa Romeo 145 1.4 16v
    BMW 520i E39

  5. #5
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA155Ts
    носачите от фиат типо са ви сложили шото маи са по евтини те са саштите 2 санта по къси ! и обират малко отгоре от накраиниците предницата и циганията е пълна отиваите и си слагаите алфови носачи стига глупости !!
    бе по ефтини луд ли си ... алфовите бяха 115 лева пърчето ... тез дет ги вземах вторите бяха 135 лева пърчето. Ще кажа, че са МООГ да не поченете да питате какви са тез скъпите носачи.
    и как да сложа алфови като не се събират ... май!
    тря да отида да видя ... да ги сменям, че много ми седи събрана предницата. Иначе е регулирана не трие гумите ама е гадно и дразни !
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София, Борово
    Age
    46
    Posts
    142

    Default

    Ба мааму, вече не знам на кого да вярвам. Тези от сервиза взеха колата и сега я вземам - нищо и няма. Направили стенд хората /преди това прегледали пак носачите/ и сега и волана си е на мястото и колата се държи добре.

    Както и да е засега е добре, ама шантава работа...
    Alfa Romeo 156 '04 2.4 JTD M-jet

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •