Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Maлко съвет

  1. #16
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    е айде сега и да се разпадат коли според мене няма нужда от толкова - ма че пораснете и вие
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  2. #17
    Запален електроженист dakata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Стара Загора-София
    Posts
    210

    Default

    Брато,преди да си купя Алфа карах едно Толедо 92' сигурно си виждал какъв багажник имат,бях му сложил бас каса Target със затворен обем(без бас рефлектор)говорителя беше 15" 600watt касата ми я направиха по поръчка в представителството на pioneer в Ст.Загора излезе ми около 300лв.Закачих и усилвател Blaupunkt 150watt,а забравих обема на касата беше 70л.Звукът беше размазващ ,колоните за фон бяха Oxygen sphere 8"с усилвател Harward 2x50watt и kenwood 10см в таблото,т'ва е то с малко мощност постигнах земетръсен бас и качеството на звука беше за завиждане всичко това за около 1300лв.Моят съвет е да си вземеш бас каса със затворен обем защото баса ще е е много по плътен и CD MP3 pioneer от шеста серия нагоре
    ALFA 166 2.0TS-хубавицата
    Fiat Ritmo 125TC ABARTH-нека силата на ABARTH бъде с теб
    PEUGEOT 206 1,4HDI(служебното) егати пауъра
    Дачия Логан 1.6 power injection-с ГАС

  3. #18
    Запален алфист didkoldihno's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    37
    Posts
    114

    Default

    сори че пиша в тази тема колеги ноо не искам да създавам тема която може вече да е има въпроса ми е ако си купя туба + усилвател освен от оригиналните тонколони по вратите от къде другаде ще излиза звука става дума за нещо от сорта на 200-250W.
    Alfa Romeo 159

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •