Results 1 to 5 of 5

Thread: споделям/hands free

  1. #1
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    48
    Posts
    622

    Default споделям/hands free

    Здравейте колеги, и както вече някои от вас са разбрали обичам да експериментирам, затова ще ви разкажа какво направих днес.
    Знаете че е супер неудобно по време на шофиране да ви звънне телефона и започва едно търсене, едно усукване, а най лошото е че тва е предпоставка за ПТП. Купих си SE К800i и към комплекта имаше hends free но и то е неудобна работа, че в ухото, че свирнал ти някой ти не си го чул, а пък и има някой неща на тела които искаме да слушаме без да нарушаваме общата си слушаемост, ами ето какво направих аз. Скоро забелязах че се продават слушалки за SE тип "тапи", но имат едно преходче към което е и микрофончето. Та преходчето представлява женски стереожак /от малките/ които си продължава и сие с накрайник който стандартно си влиза в телефона. Купих си тези слушалки, купих си и кабел стереожак мъжки от едната страна а от другата 2 чинча /знаете ги/. Вкл. 2-та жака /мъжки и женски/ като чинчовете вкл. към плеъра. Аз съм s pioneer deh-p6850mp и ми излиза на AUX1. Получи се страхотно. Единственото което не се получава както при скъпите handsfree за кола е че не ти се вкл ATT-то автоматично при търсене а се налага или да намалиш плеъра или ръчно да вкл. ATT-то. Що се отнася до търсенето от ваша страна, вкл. си гласовия набор. Бутончето за гласов набор си е на микрофона. Цялата работа 17 лв. - 16 слушалките и 1 лв.кабелчето. Мисля че си спестих много пари! Ами тва надявам се да съм бил полезен с нещо.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  2. #2

    Default

    Супер!
    Аз имам едно устройство, което се хваща за сенника и е БлуТут (колкото кутия от цигари е, по-тънко и има захващане) )и работи много добре понеже и микрофона и говорителя са ти до главата..може да влияе и на радиото при желание...има бутон на него за гласово......ама съм го взимал от Швейцария...мисля към 50лв излизаше.

    Ама ти си решил проблема добре също.....Евала за подробното обяснение!!!
    Някой може да се възползва от съвета и определено е евтин вариянт.

    Но за съжаление остава по-големия проблем......2-3 телефона като имаш кво правиш
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #3
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    48
    Posts
    622

    Default

    Пайнера има 2хAUX и пак с преходник става работата само дето на едно женско излизат 2 мъжки
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    36

    Default eeee

    колега тотална тема, мн ме изкефи ескпериментаторксия ти дух а и също това 4е си си направил труда да опишеш вси4ко и даже и снимки
    АЛФА ГТВ 2.0 95та, не е на газ.

  5. #5
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    48
    Posts
    622

    Default

    Благодаря коляга! Забравих да спомена, че разговорите ви излизат на тонколоните, което също си е гъзариика!
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •