Page 31 of 46 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 451 to 465 of 685

Thread: Преброяване на собствениците на 166

  1. #451

    Default

    Quote Originally Posted by Alfaro76 View Post
    Ако искаш като имам път да мина да пием по нещичко
    Не съм от софия иначе с удоволствие бих помогнал, поне ще намали докато я боядисаш

  2. #452
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Аз пак съм тук

    След като миналия месец една леко разсеяна кака ми причини това:
    цък и цък

    Снощи по никое време се сдобих с това:
    цъй цък цък цък

    или може чък по-долу на издайническия преглед

    Колата е стандартната вече ( и все по-трудна за намиране) 3.0 Спортроник и си има всичко без дюканче на тавана

    Все пак се надявам, това да ми е последното писане в точно тая тема за мааалко по-дълго време....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2012-07-05 12.53.28.jpg   2012-07-05 13.06.33.jpg   IMG_0004.jpg   IMG_0005.jpg   IMG_0006.jpg  

    IMG_0007.jpg  
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  3. #453
    Мечка, ама стръМница Alfaro76's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    448

    Default

    Жалко за старата, дано ти си добре.
    Новата изглежда много добре на пръв поглед, с пожелания
    да си я караш без аварийно много километри

    Alfa Romeo 145 1.9 JTD, 105Hp. - до 2012г.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD, 136Hp. - до 2016г.
    Subaru Outback 2.5i 165Hp automatic - сега

  4. #454

    Default

    Хайде и аз да споделя, макар че писах в другите теми















    2.5 V6 Sportronic

  5. #455

    Default

    Quote Originally Posted by Naso View Post
    Аз пак съм тук

    След като миналия месец една леко разсеяна кака ми причини това:
    цък и цък

    Снощи по никое време се сдобих с това:
    цъй цък цък цък

    или може чък по-долу на издайническия преглед

    Колата е стандартната вече ( и все по-трудна за намиране) 3.0 Спортроник и си има всичко без дюканче на тавана

    Все пак се надявам, това да ми е последното писане в точно тая тема за мааалко по-дълго време....
    Спомням си че имаше 2,5 а сега е 3,0, така че хората са казали всяко зло за добро
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #456
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Никога не бих се примирил с 2.5 Тоя мотор е правен за 3.0 и всичко по-малко е компромис.... Аз и 3.2 бих искал и ако може с 6 скорости, ама такъв автоматик нема. Поне на цвят тоя път я докарахме. От друга страна и аз имам вина, за намаляването и на и без това оскъдните количества 166 с десен волан
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  7. #457

    Default

    Почвате да ме карате да съжалявам, че си купих 2.5 Всички казваха, че нямало голяма разлика в разхода, ама като гледам, че ми е почти толкова икономичен, колкото беше либрата 2.0 автомат и тая съмнения по отношение на тази теза

  8. #458
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Quote Originally Posted by duronman View Post
    Почвате да ме карате да съжалявам, че си купих 2.5 Всички казваха, че нямало голяма разлика в разхода, ама като гледам, че ми е почти толкова икономичен, колкото беше либрата 2.0 автомат и тая съмнения по отношение на тази теза


    Не е грешка, особено при наличието на толкова малко 166ци. Никога не съм карал 2.5 и незнам, но за сравнение в Петък обмислях да купувам 156, Лексус ИС и какво ли още не, оправдавайки се, че са за жената....
    Това след цял ден ровене за каквато и да е 166, след като ми отмъкнаха една сребриста суперка под носа буквално. Тая мома я взех с ангренаж от 2004 година. Верно само 20 000 км са му навъртели ама е на 8 години. Така че не си сгрешил въобще и знай, 166 ще стават още по-трудни за намиране.

    Колкото до разхода, прибирането ми даде некъде 9.5-9.8 разход (28.7 мпг) със скорост 120-145 (70-90) на магистралата.
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  9. #459

    Default

    Истината е, че върви много пъргаво и добре, просто 3000 има повече ряз в ниските, но това наистина не е толкова важно за човек, който кара спокойно, като мен. Изпуснах една 3000 с ръчни, както споделих, но не съжалявам, автоматът ми беше в "must have" екстрите. Вероятно читавите 166-ци наистина ще стават трудни за намиране и ще се напълни с морги, гробници, катакомби и т.н. но пък може да започнат да излизат читави фейслифтови по-начесто.

    Разходът е почти идентичен с моя, но мисля, че 3.0 лапа повече в града, заради работа на празен ход. Иначе при равни скорости няма да се учудя, ако са 1:1 на междуградско. Дори може 3.0 с ръчни да е по-икономична от 2.5 автомат.
    Last edited by duronman; 13-08-2012 at 20:57.

  10. #460
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    При положение, че от 1300 (средно) 166ци в движение тук фейслифтовите са към 200, дори не се надявам да попадна на добра такава

    Кларксън е ужасно прав, че това е перфектната кола за втора ръка. Проблема наистина е, че никой не ги е купувал нови....
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  11. #461

    Default

    Да, серията беше много хубава и с много хумор, но уви вярна. Иначе от старите виждам все повече и повече по софийските улици, но виждам, че ти си в кралството и предполагам, че деснячките са много по-малко.

  12. #462
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Здравейте колеги. Присъединявам се с голям кеф.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6, ГИ, 1998 г.

  13. #463

    Default

    Честито, Дай малко снимки и ние да и се порадваме.

  14. #464
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Quote Originally Posted by duronman View Post
    Честито, Дай малко снимки и ние да и се порадваме.
    Мерси, Тези дни ще я снимам

  15. #465
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by kontrabanda View Post
    Мерси, Тези дни ще я снимам
    Picture задължително да знаеш , честито и с много кеф да си ръчкаш и да те питам какъв ти е разхода на газ градско ?
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

Page 31 of 46 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •