Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 51

Thread: гонки на срещата тази неделя

  1. #1
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default гонки на срещата тази неделя

    верно, похвалете се с гонките де, QV-taта ли се пуснаха?????

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  2. #2
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Ми глейте филми ве Начи трите QV-та завършиха така :
    1. Гиги
    2.Аз- на вратата на гиги
    3. Shoxx - мисля че ми беше на една кола разтояние
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #3
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Ами общо взето имаше намерение трите да се пуснем и Bobo и gigi се наредиха на старт съответно в най-дясната и най-лявата лента, от там Петко даваше старта, аз се нареждам в най-лявата лента, те двамата вече бяха напълнили оборотите и аз тъкмо спирам и поглеждам дали съм спрял на една линия с тях и в тоя момент виждам на Петко ръцете как падат и дава старт, защото в последствие се разбра, че някакъв човек е идвал отзад по пътя и е щял да отнесе някое от трите Qv-та, иначе от там аз все пак направих "супер" старт със закъснение и от 900 RPM, другите вече бяха дръпнали 2, 3 коли и до финала както си гледах най-отзад не мръднахме да стопим някакви разлики, така че ако премахнем факторите разлика в килограмите на самите коли, гуми и платно, защото в няй-лявата и най-дясната лента все пак имаше къде къде повече пясък и кал общо взето и трите QV-та сме на кантара.
    След това се пуснаха gigi с лилавото QV, Пламен с 147 2.0 Selespeed (който за съжаление не можеше да форсира на старта заради тоя Selespeed) и Петко с 147 1.9 JTD като Пламен дръна на старта, но след това така и не разбрах кой точно е бил, защото едини застигнал другия, другия пък превключвал на 5000 RPM, а пък третия не мислел че се гонят и нещо много спорове станаха, докато не се пуснаха Петко и Пламен и Петко би.
    После имаше и гонка със три 155-ци, а благодарение на нея pooh разбра, че колата му е ОК и беше видимо щастлив, ама кой би в тая гонка пак не съм сигурен.
    Толкоз от мен. Другите да кажат още...

  4. #4
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    По отношение на нашата гонка да имаше кал и пясък но в последствие въперки че боксувах и на втора и на трета от една кола разлика до Гиги стигхан до половината му. Истината е че гиги много майсторски караше и това че глават му е свалена малко и мотора е след осн. ремонт му даде много добри параметри за гонката. За Shoxxx несъм видял и немога да коментирам, но след това се настъпахме в обратна посока с него (от 3-та) и мога да кажа че аз имах минимално пренебрежимо предимство, само дето бях по-тежък де.

    За Гонката с 147 Selespeed, 147 JTD i QV-резултата беше следния:
    1. Гиги - 145QV
    2. КГБ-1.9 JTD
    3. Quadrifoglio - 2.0 Selespeed
    За разтоянията само те могат да кажат

    За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

    1. WhitePower
    2. Pooh - с минимална разлика
    3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче"
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #5
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    ма то цяло състезание е станало бре !!!

  6. #6
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл.
    На Шокс искам да кажа, че Алфичката ми е бордо а не лилава
    При старта с 3-те QV-та мога да допълня само че на Бобо въртеше много гуми и на 2-ра и 3-та което според мен се дължи на по големия метраж на по ниски обороти и виждах как като се усвести малко и почва да ме яде а Шокс нещо се забави наистина на старта, но тоя от зад направо можеше да ни даде такава начална че...
    А при старта с 147-ците на Пламен дръпна в началото, но после поизостана а Петко ми дишаше във врата с печката бая сериозно.
    Другите стартове не ги видях. Аз лично смятам че стана интересно.

  7. #7

    Default

    на дъжда беше интересно

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #8
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    на дъжда беше интересно
    и още как до трета не спях да въртя гуми...при мен нещата стояха така: добре тръгнах на 5000 със полусъединител пътвите няколко метра бях пръв след това ако газ и веселбата започна влючих на втора ама 155-цата ми продължи да върти гуми напълних отново оборотомера и тук лоша шега ми изигра липсата на опит в такива гонки и вместо да върна газта аз лепнах 3-та но (скороста ми беше смешно малка с тия въртената на гуми около 60-70) и познаите ко стана оборотите ми бяха смешно малки- 3000 и там вече всичко се предреши в моя загуба и дефакто след това въобще не си превех труда да гоня pooh и бялата сила щото нямаше и смисъл, а си върнах културно газта, а и от pooh и бялата сила толкова много мъгла се дъгна че невиждах почти нищо...както и да е загубата си е загуба честито на бялата сила и на pooh, другия път пак ще ги премерим
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  9. #9
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo

    За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

    1. WhitePower
    2. Pooh - с минимална разлика
    3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче"
    2-то място на pooh с тая малка разлика доказа, че 8V не е за изхвърляне
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    65

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл.
    Е смисъл има, как да няма?!
    Вдигаме си адреналина, надлъгваме се, смешки, нерви.......


    П.П. Ти на Пламен бившата 145 ли караш?

  11. #11
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Psycho
    Quote Originally Posted by gigi
    За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл.
    Е смисъл има, как да няма?!
    Вдигаме си адреналина, надлъгваме се, смешки, нерви.......


    П.П. Ти на Пламен бившата 145 ли караш?
    А начи искаш да знаеш коя е алфата на съперника, а не искаш да кажеш нищо за твойта кола Типично в стил :wazuup: . Земи отговори на човека чакаме
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  12. #12

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 13:38.

  13. #13
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    В заключение БАТ ЕНЬО Е НОМЕР 1

    П.С. Бялата сила трябва да влезе малко при бат ЕнЬо и после глей ко става
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  14. #14
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    65

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Psycho
    Quote Originally Posted by gigi
    За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл.
    Е смисъл има, как да няма?!
    Вдигаме си адреналина, надлъгваме се, смешки, нерви.......


    П.П. Ти на Пламен бившата 145 ли караш?
    А начи искаш да знаеш коя е алфата на съперника, а не искаш да кажеш нищо за твойта кола Типично в стил :wazuup: . Земи отговори на човека чакаме

    Tи нещо се изнерви!
    Искам да знам, щото ако е на Пламен, няма смисъл. Освен разбира се за причините които изброих по горе, за които според мен е цялата мания.
    Ами кво и е правено......тегава тема......чип, регулатор и филтър - супер неефективни, за тва ми е малко странно че така ги изпъкваш като тунинг, но понякога има чувство..........главата е правена от скоро, маховик, и други дреболии. Няма валове. И върви с 95.

    7,2 до 100 не мое да даде, колкото и да искам!

    Но на коли дето дават уж 7,2 до 100 им правя до 2ра точно 3 коли........ странно и после ме минават
    Г-тек рулз


    Не са заяждам, лафим просто, нали туй целта.

  15. #15
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Е тва вече е отговор . Мисля че това е ок за да се дръпнете с Гиги А тва за Г-теха си прав че не е много истинско ма кат няма друг начин да се измери
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •