ЕДИТ: темата вече, ще я ползвам за няколко въпроса за покупка на части :P :P Защото ми трябва по бързо да намеря, а иначе малко хора четат темата :P
Tози линка конкретно и края на предната страница:

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 2&start=45

Ако може някой и да я премести :P:P
__________________________
__________________________


Ееееееее не е за вярване!!!

Хехех малко подвеждащо заглавие!


Здравейте всички! Имам много радостен повод да пусна тази темичка...След дългогодишно пребиваване в този форум и удоволствието да чета за чуждите алфи и
да се интересувам от тях, и след като съм направил над 2 000 снимки на различни БГ алфи, вече мога да кажа за себе си, че НЕ само съм ФЕН, а и съм СОБТСТВЕНИК на първата ми алфа ромео в живота!!! След толкова много емоция и всичко най-хубаво в този форума аз вече с гордост написах в подписа си моят нов личен АЛФА атомобил... Именно Алфа Ромео 155 2.0 8В
93г. Тъмно синя с 15" лети джанти и гуми 195. 50.....Просто нямам думи да опиша радоста си в момента...

Ето и инфото за колато....Първо в петък на 18май аз и баща ми тръгнахме за Горна Оряховица да гледаме една алфа там Бордо 1.8 ...Колегата JORDI предварително
и хвърли един поглед и каза, че си заслужава....Цената беше 2600лв. и можеше и коментар...Уви там заварих кола, цялостно пребоядисана много калапаво направена и дори без клима...Защото "само" трябва да се напълни и неработи от 2г... Дори и след коментар на цената и на 2 000лв. просто не си струваше да купя тази ... Тръгнах си малко разочарован...Там после гледахме във В. Търново и т.н но нямаше хубави 155...Имаше една черна 95г. 2.0 16В с много свирещи ролки и др проблеми....От там газз към Плевен...Там се запознах с една 2.0 92г. със чукащ двигател и без съединител на цена от 2300лв... Само се врътнахме и си тръгнахме....На слеващия ден Събота 19май...В 7 сутринта тръгнахме към Враца...В самия град НЯМАШЕ хубави алфи...Много надути цени нереална работа...Но на 40км от Враца в едно село намерих моята алфа...Направихме огледа на колата (перфектна нямаше къде човек да се хване за коментар) и в крайна сметка се спазарихме... Взех я на цена от 2400лв. БЕЗ клима за съжаление, но уникално запазена....(БЯх готов с още пари за да има клима, но с клима бяха само в кофти състояние...за това реших по-добре без клима, но запазена..)

КОлата е просто невиждано за мен запазена...Салона дори не е пран а беше отличен...ЗА колата знаех само, че е внос от ГЕРМАНИЯ и дори в обявата никой не каза, че е запазена и т.н... Очаквах леко кочинка кола.... Оказа се перфектна...Никакви забелжки по интериора...Всичко беше олично и без следи от уипотреба...Жабка,Подлакатник,Волан, Сенници, Задна седалка, пода багажника където и да гледах не намерих кофти състояние....Багажника нямаше скъсано, закърпено отличен...И най-интересното Пълен комплект инструменти... Триъгълници, комплект ключове, резервана гума-направо не е вадена...Аптечка, ръкавици +ОРИГИНАЛНА аптечка на Алфа ромео 155 неразпечатана... Перфектна отвсякъде...И не беше лъскано защото едва ли някой ще се занимава толкова старателно за кола за 2400лв.. Цената и в Германия беше 450евро..та за там също никой е нямало да си играе да я "конти" за тия пари... И аз и баща ми почнахме да се убеждаваме, че колата наистина е на реални 145хил км....


Изненадата беше в къщи...намерихме пакет документи в колата... Вътре в оригинална кожена калъфка имаше 6 книжки...4 за алфата и 2 за Касетофона...
За алфата имаше подробни инструкции и всичко необходимо за нея на немски...+ сервизна книжка която показваше всеки прегледа на колата до навъртането на 130хил км. и дата за следващо обслужване 145хил км...Всичко по нея ми изглежда реално и както казах едва ли някой ще си играе за тия пари пък и сервизни книжки да прави...Още повече, че ПРОДАВАЧА НИЩО не ми спомена за сервизна книжка и т.н.. Тези неща ги видях чак в Севлиево... Та баща ми разглежда веригата и каза, че е перфектна и няма следи от износване по нея...ЗА това съм склонена да вярвам, че колата наистина е на тези километри... Аааа да и имаше 2 сертификат за изправност...Единия важеше до 2008г. а другия до края на 2007г. и в тях също пишеше километрите на колата.....

Охх това е за сега съжалявам, че толкова писах но съм адски развълнуван... Колата е перфектна отвсякъде и вече и навъртях 220км...Тази алфа ми е една сбъдната мечта....

В момента колата е КАТ Габрово за регистрация...Дано баща ми успее да я регистрира(НА мое име е колата) и без мен , защото аз пък съм в София...днес си дойдох...

Публикувал съм и много снимки със транзитните номера е...Ами това е за сега...


Венцислав Цочев 19г. 10месеца....гр. Севлиево студент 1 ва година в София


Колата се намира в Севлиево и там, ще остане...Имам още 20дена до завършване на семестъра.

Поздрави и с най-добри чувства :P :P :P :P






ВСИЧКИ СНИМКИ:
--------->

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134925

---------------------
---------------------
---------------------
---------------------- :P :P