Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: на Шел Бояна ми откъртиха капачката на резервоара!!!!

  1. #1

    Default на Шел Бояна ми откъртиха капачката на резервоара!!!!

    колеги,
    адски съм възмУтен! вчера заредих на Шел Бояна и като си отивах към колата видях че не ми е затворен капака на резервоара. като се приближих видях че не само не е затворен ами и е откъртен! беше счупена пантата която държи капака и ми остана в ръцете! дигнах луд скандал и в понеделник ще ходя да се разправям с управителя да ми плати ремонта или да ми намери нов капак. подадох жалба в 6-то РПУ и ми издадоха служебна бележка за пред застрахователите, но не знам дали ще го признаят за щета. бесен съм! писна ми некви селяни да си отварят вратите в колата ми и да остават гадни вдлъбнатини, писна ми от дупки по улиците да ремонтирам бронии през месец, писна ми от комплексари, които ми дерат колата щото съм им спрял на мястото, което е обшествено и те нямат никакви права върху него!!! писна ми некви дебили да ми развалят удоволствието от колата!!!

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default re

    напълно те разбирам,че си побеснял,наистина е пълно с комплексари,които като не могат да си позволят лукса да притежават спортна кола,още повече наточена си умират от яд..това предни,задни емблеми..това вратите в колата..редовни простотии.добре,че си си изкарал бележка от полицията,търси си правата докрай,ще ти я признаят за щета.айде успех
    Alfa Romeo GTV 2.0TS 16V

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Varna
    Posts
    18

    Default

    Bouncer Напълно те подкрепям,имам чувството че хората вместо да се кефят на хубавата кола,макар и да не е тяхна,по всякакъв начин се опитват да я разрушат.Но това приятелю е БГ-манталитета,вместо да се стремят към нещо което другите притежават,те точно обратното,стремят се да те придърпат при тях,тези които са мижитурките,марионетките ........Спирам че много вземах да се надъхвам и аз...
    GTV 2000 T.SPARK 16V

  4. #4
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    А казват в Сф -култура. Нищо подобно, цялата ни държава е селска.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    76

    Default

    Е какво искаш, като софия се напъни със селяни, тук идва наи голямата сган от провинцията. Свестните хора нямат нужда да идват тук и да се крият в големия град от кой знае какво.
    ALFA ROMEO GTV

  6. #6
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Ако ще внесе някакво успокоение, да кажа, че на мен са ми трошили капачка на ОМВ - Гарата, момчето беше от Добрич, ако не се лъжа и просто случайно го видях през витрината как я намества да не си личи, че виси. Като отивах към колата, не гледаше ухилен като пача, ама като му пуснах въпрос за капачката и се озъби
    Оставят ги на автомат да зарежда и като изключи пистолета подскача и чупи капачката

    П.П. Това ми се случи със служебната кола, де
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  7. #7

    Default

    ако някой ми счупи капачката ще му я завра първо да не казвам къде и после ше го изкривя от ритници. Егати племето сме ....
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  8. #8

    Default

    а бе кво да ви кажа.. на мен всеки път се опитват да ми отворят капачката преди да съм я отключил и дърпат ли дърпат... аз не мога да разбера не виждат ли, че има ключалка, ебах ти тъпанарите..
    Lexus IS200

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    166

    Default

    олигофренията е навсякъде колеги ,не знам к'во бих направил ако ми направят нещо от сорта...ама се сещам
    145 1.6boxer

  10. #10
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control
    а бе кво да ви кажа.. на мен всеки път се опитват да ми отворят капачката преди да съм я отключил и дърпат ли дърпат... аз не мога да разбера не виждат ли, че има ключалка, ебах ти тъпанарите..
    Аз за тва винаги слизам и аз си я отвярм, отключвам, закачам и т.н.....така си ми остана от отдвавна от старата ми кола при която имаше опасност от счупване на капака.
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by MONI
    Quote Originally Posted by Mind_Control
    а бе кво да ви кажа.. на мен всеки път се опитват да ми отворят капачката преди да съм я отключил и дърпат ли дърпат... аз не мога да разбера не виждат ли, че има ключалка, ебах ти тъпанарите..
    Аз за тва винаги слизам и аз си я отвярм, отключвам, закачам и т.н.....така си ми остана от отдвавна от старата ми кола при която имаше опасност от счупване на капака.
    е и аз, ама понякога докато сляза, те вече са почнали да правят опити..
    Lexus IS200

  12. #12
    Запален алфист alex37's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Силистра
    Posts
    211

    Default

    Quote Originally Posted by leshoiad
    А казват в Сф -култура. Нищо подобно, цялата ни държава е селска.
    То и в южната ни съседка е така племето е едно и също ...
    1. Alfa Romeo 164 v6 2.0 TB средно 10л/100км

  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Шумен
    Posts
    70

    Default И аз имам същите наблюдения

    Винаги без изключение на ОМВ в Шумен, винаги се опитват и дърпат да отворят сякаш не се сещат че ще е заключена капачката на резервоара. Затова опитвам да иг изпреваря и да отворя преди работникът да е отишъл до колата ми. Напоследък започнах и сам да си я зареждам заради тези простотии. А както горе колегата каза, отвратително е с това по паркингите тези около теб да не внимават и да си блъскат вратите в колата ми. Това е поводът, макар и да изглежда доста комично отстрани, всячески да избягвам успоредното паркиране. Или ако няма как и се наложи, гледам да спирам в позиция някак по диагонал, че следавщия който спре до мен да не може плътно да приближи шофьорската си врата до борда на моята алфа. Знам, че звучи много ексцентрично, но аз лично изживявам много дълбоко и трагично всяка нова вдлъбнатинка по колата. Така поне спряха да я блъскат.
    алфа ромео 155 1,7 ТС 8в

  14. #14

    Default

    Радвайте се, на жена ми на GTV-то не остана нищо. Гепиха всички възможни емблеми на Pinin Farina, хвърляха и паве (!!) на предния капак, драха я с ключ, най-редовно разни лайнари й дерят броните ту отпред, ту отзад, оня ден и отстрани. Просто трагедия, завистливо племе майка му стара.

  15. #15
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    pirdop
    Posts
    41

    Default

    Е тук си много прав колега. В нашата скапана държава ниама ништо друго освен комплексари и завидливи копелета.....!
    Alfa Romeo GTV-2.0T.S.-155hp
    Alfa Romeo 156-1.6T.S.-120hp

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •