View Single Post
Old 29-02-2016, 11:23   #39
kalin555
започва да се пристрастява

Значи бяхте прави относно моите въпроси. Аз разбира се най-амбициозно си намерих из нета менюъл за колата и потвърдих отговорите. Копчето си е за задните плафони, но при мен не работи . Тия дни ще видя защо- най вероятно е от крушките, така я купих колата. Оная простотия е за алармата и наистина е била с инфрачервен приемник. При мен май я няма в багажника, тъй като съм разпилявал всичко отзад, като си монтирах газовата бутилка, но не намерих такова чудо, инъче колата има обикновена аларма, която е монтирана допълнително от предишния собственик и си работи нормално. Тия дни имах малко пътувания из страната и освен да окалям колата по пътищата друго не съм правил. Огледало щом се намира бих си купил. Даже ако имаше такава екстра и на страничните огледала щеше да е идеално. Последното ми пътуване бе на 80% нощем и понеже се наложи да карам бавно всички дето бързаха ми вадеха очите и най- вече през страничните огледала. А развитие ще има, чакам само малко свободно време, че имам хидравлика да оправям и мисля да рециклирам задните спирачни апарати, че ръчната ми хич я няма.
kalin555 is offline   Reply With Quote