Club Alfa Romeo Bulgaria

Club Alfa Romeo Bulgaria (http://clubalfaromeo.com/forum/index.php)
-   ИталФест (http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Италфест 2018 - предложения (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=96459)

tsvety 05-10-2017 13:00

Италфест 2018 - предложения

Драги съфорумци Италфест 2017 приключи. Благодаря на всички вас ,които присъствахте и направихте мероприятието хубаво и приятно за гледане. За пореден път показахте, че Алфистите сме задружни и истински фенове. Дълбок поклон пред вас.

И отварям тази тема, в която всеки един от вас може да даде предложение какво иска да има в програмата на Италфест 2018!!! А ние организаторите ще се стремим да осъществим вашите идеи ,ако реално могат да се реализират.

Може да давате и предложения за дати или месеци и място в които ще е по-добре да се случи събитието.

Критики към Италфест 2017 В ТАЗИ ТЕМА ще бъдат изтривани. Има си тема за това, тази е с друга цел

Слушаме ви / четем ви/!!!

Бобби 05-10-2017 14:55

Подържам севера и предлагам Русе или Варна...началото на м. септември мисля, че е добре...:smoke:

---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:52 ----------

п.п...за гр. Попово имам връзки и мога да уредя да не се плаща такса за мястото на събитието !

sasho_n2 05-10-2017 16:35

Нека вкараме като предложение на т.н. "клубни сервизи" да опънат по една шатра, с цел обяна на опит, реклама и т.н.

ScuderiaItalia 05-10-2017 18:39

Предполагам, че колегата се шегува за Варна.. Ще ударя 400 километра на една страна, а тия от Монтана или Видин още повече. Трябва горе-долу да е посредата..

ФЕРАРИСТ 05-10-2017 19:03

Калояново - когато си искате......

Бобби 05-10-2017 20:00

Quote:

Originally Posted by ScuderiaItalia (Post 1533028)
Предполагам, че колегата се шегува за Варна.. Ще ударя 400 километра на една страна, а тия от Монтана или Видин още повече. Трябва горе-долу да е посредата..

Изобщо не се шегувам, стига с тая златна среда...:smoke:

boris037 05-10-2017 20:27

Quote:

Originally Posted by ФЕРАРИСТ (Post 1533029)
Калояново - когато си искате......

Подкрепям!

XaBu4ko 06-10-2017 03:27

И аз съм за Калояново но май е много пари ....

Triptih 06-10-2017 07:14

Може на летището в Чешнегирово.Много по-голямо е от Калояново,ще е по-евтино и може да се измисли някакво трасе.
Другото е пистата край Долна Митрополия,но нямам представа подходяща ли е за автофест.

Venci 06-10-2017 09:25

Моето предложение е да не се отпечатват по два номера за автомобил. Аз втория не го залепих. Няма смисъл, а си е разход.

Speeder 06-10-2017 11:17

Да има състезателна част - писта, драг, състезание по спиране...

digitalundgrd 06-10-2017 12:11

Quote:

Originally Posted by Speeder (Post 1533107)
Да има състезателна част - писта, драг, състезание по спиране...

+1 :rosso_spider:

thecleaner 06-10-2017 22:28

Моето е да се набавят нови членове в тоя проклет клуб, изисквания да се пуснат ала бала, членски внос, вреди, ползи, преференции, структура, кой кум, кой сват, кой на булката брат, да се съберат пари, да има отчетност, да има дори възнаграждение за тия къде се блъскат като луди, и да се правят нещата ака фестовете както подобава на Алфа Ромео, с трици маймуни се не ловят. От свет години какво се случва, опитват се разни колеги да правят с п..я боя, търси се под вола теле, само и само да се получи нещо, и естествено се получава едно голямо нищо. С фестове от рода "много искаме да направим еди какво си" ама немали сме шанс, са тъпи най-малкото, едни и същи муцуни с едни и същи дръти кошници се срещат на различни места в Бг., кулминацията е да се напият, в напиването естествено няма нищо лошо. Примери няма да давам, че сме за предложения за новия фест, аз предлагам Кондофрей, място за фест, да има драг, дрифт, драг такси (който иска се качва да го возят на Гулия QV примерно) срещу пари дори, демонстрация на новите модели на АР, не да са паркирани най изтърбушените от новите модели и да им гледат седалките и таблото хората ми да ги покарат да ги повозят и т.н. Мога още да пиша, ма той и Боби е писал па файда йок ;) Ай със здраве.

Lucky 07-10-2017 09:04

Аз също съм за северна България.Видин,Русе,Варна,Нос Калиакра ако искате:afro:
Смятам че се пренебрегва тази част.Да във Враца имаше един събор,преди 5 години и един в Русе още по отдавна.Стига с този Център.фенове има,които иска ще дойде.

Ранобудниче 07-10-2017 10:17

Quote:

Originally Posted by Lucky (Post 1533160)
Аз също съм за северна България.Видин,Русе,Варна,Нос Калиакра ако искате:afro:
Смятам че се пренебрегва тази част.Да във Враца имаше един събор,преди 5 години и един в Русе още по отдавна.Стига с този Център.фенове има,които иска ще дойде.

Винаги ще има недоволни, така че - да, ако ни се получи по план, ще е точно в Северна България.
Гуми може да се “търкат” не само на Дракон. Да не говорим, че спането в района е цяло приключение. Разбирам, че на тези, за които пистата е единственото важно нещо, хотелът е последна грижа, но за добро или лошо, организаторите са длъжни да гледат и по-далеч от върховете на носовете си.

All times are GMT +3. The time now is 10:42.